Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie odeszła od Brada Pitta z powodu romansu z bratem? Sensacyjne doniesienia mediów!

6 kwietnia 2017 19:15
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

Kolejne rewelacje w sprawie rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Sprawa rozwodowa toczy się od września zeszłego roku w sądzie w Los Angeles. Ale to nie zdrady męża, narkotyki czy jego wybuchowy charakter są przyczyną rozstania. Powodem jest zazdrość. Ale o kogo? Nie uwierzycie – o brata Angeliny!

Polecamy też: Kiedyś brała narkotyki i się samookaleczała, teraz oskarża Brada Pitta o przemoc. Ciemna strona Angeliny Jolie

Tajemnice brata Angeliny Jolie

Zagraniczne portale donoszą, że to relacja aktorki z jej starszym bratem Jamesem Havenem wkurzyła Brada Pitta. James, który też jest aktorem, zawsze żył w cieniu siostry. Łączy ich dziwna więź. Angielski dziennikarz, Andrew Morton, w biografii Angeliny Jolie napisał, że wielokrotnie widziano ich, jak obejmują się i namiętnie całują w usta. Robili to publicznie, czerpiąc przyjemność z zażenowania widzów. Wywołali spore zamieszanie robiąc to nawet na czerwonym dywanie podczas wręczania Oskarów! Do tej pory wiedziano o Angelinie, że zażywała narkotyki, miała skłonności sadomasochistyczne, że cięła nożem plecy swego męża, Boba Thortona w czasie seksu, że odkryła w sobie lesbijskie skłonności. Teraz do repertuaru plotek doszło kazirodztwo.

Desperacja Brada Pitta

Brad Pitt nie wytrzymał tego wszystkiego. Podobno relacja Angeliny i Jamesa zaczęła się zacieśniać. Brat był nie tylko zbyt blisko z siostrą, ale zaczął się wtrącać do wychowania dzieci. Brad miał powiedzieć: „Dość. Albo on, albo ja”. I gwiazda wybrała brata. Czy to możliwe? Co naprawdę dzieje się za drzwiami sądu, gdzie toczy się rozprawa rozwodowa? Bohaterowie milczą. A media szaleją. Pewnie to jeszcze nie koniec rewelacji.

Polecamy też: O zmarłej mamie, problemach zdrowotnych i dzieciach. Poruszający wywiad Angeliny Jolie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…