Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie odeszła od Brada Pitta z powodu romansu z bratem? Sensacyjne doniesienia mediów!

6 kwietnia 2017 19:15
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

Kolejne rewelacje w sprawie rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Sprawa rozwodowa toczy się od września zeszłego roku w sądzie w Los Angeles. Ale to nie zdrady męża, narkotyki czy jego wybuchowy charakter są przyczyną rozstania. Powodem jest zazdrość. Ale o kogo? Nie uwierzycie – o brata Angeliny!

Polecamy też: Kiedyś brała narkotyki i się samookaleczała, teraz oskarża Brada Pitta o przemoc. Ciemna strona Angeliny Jolie

Tajemnice brata Angeliny Jolie

Zagraniczne portale donoszą, że to relacja aktorki z jej starszym bratem Jamesem Havenem wkurzyła Brada Pitta. James, który też jest aktorem, zawsze żył w cieniu siostry. Łączy ich dziwna więź. Angielski dziennikarz, Andrew Morton, w biografii Angeliny Jolie napisał, że wielokrotnie widziano ich, jak obejmują się i namiętnie całują w usta. Robili to publicznie, czerpiąc przyjemność z zażenowania widzów. Wywołali spore zamieszanie robiąc to nawet na czerwonym dywanie podczas wręczania Oskarów! Do tej pory wiedziano o Angelinie, że zażywała narkotyki, miała skłonności sadomasochistyczne, że cięła nożem plecy swego męża, Boba Thortona w czasie seksu, że odkryła w sobie lesbijskie skłonności. Teraz do repertuaru plotek doszło kazirodztwo.

Desperacja Brada Pitta

Brad Pitt nie wytrzymał tego wszystkiego. Podobno relacja Angeliny i Jamesa zaczęła się zacieśniać. Brat był nie tylko zbyt blisko z siostrą, ale zaczął się wtrącać do wychowania dzieci. Brad miał powiedzieć: „Dość. Albo on, albo ja”. I gwiazda wybrała brata. Czy to możliwe? Co naprawdę dzieje się za drzwiami sądu, gdzie toczy się rozprawa rozwodowa? Bohaterowie milczą. A media szaleją. Pewnie to jeszcze nie koniec rewelacji.

Polecamy też: O zmarłej mamie, problemach zdrowotnych i dzieciach. Poruszający wywiad Angeliny Jolie

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?