James Middleton, brat księżnej Kate
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Brat księżnej Kate po 7 latach zgolił brodę! Jak teraz wygląda?

Narzeczona Jamesa Middletona zobaczyła go pierwszy raz bez zarostu!

Sabina Zięba 12 maja 2020 15:05
James Middleton, brat księżnej Kate
Fot. East News

Ta metamorfoza naprawdę robi wrażenie! Brat księżnej Kate od lat utrzymywał ten sam wygląd. Wysoki brunet należał do grona posiadaczy bujnej brody i wiadomo, że pielęgnował ją od siedmiu lat. Teraz postanowił zaskoczyć swoją przyszłą żonę, która odkąd się znają nie widziała go bez zarostu i niespodziewanie ją zgolił! Jak wygląda?

Metamorfoza Jamesa Middletona

W lipcu zeszłego roku James Middleton oświadczył się swojej partnerce, 29-letniej Alizee Thevenet, w Parku Narodowym Lake District. Zakochani podzielili się wówczas szczęśliwą wiadomością w mediach społecznościowych i rozpoczęli przygotowania do ślubu. Piękna uroczystość była zaplanowała w najdrobniejszych szczegółach, jednak przez epidemię koronawirusa musiała zostać odwołana. Nawiązując do tego, że w obecnym miesiącu mieli zostać małżeństwem, brat księżnej Kate zamieścił na Instagramie zaskakujący filmik. Po raz pierwszy pokazał się swojej partnerce bez charakterystycznej brody!

W zamieszczonym wideo widzimy Jamesa w ogrodzie wystawnego domu swoich rodziców, Carole i Michaela w Bucklebury. Wyjaśnia swoim fanom: „Ponieważ Alizee i ja mieliśmy się pobrać… no cóż, właściwie w tym miesiącu, a ona nigdy nie widziała mnie bez brody, pomyślałem, że już czas pokazać jej, co się za nią kryje”. Następnie pokazując na gromadkę swoich ukochanych psów, dodał: „W rzeczywistości najbardziej martwię się, że ci faceci mogą mnie później nie rozpoznać. Pożegnajcie się!”.

33-latek uwiecznił, jak za pomocą golarki elektrycznej pozbywa się owłosienia na twarzy. Po usunięciu brody wstaje i idzie poszukać narzeczonej. Wówczas widzimy zszokowaną Alizee, która wyskakuje z krzesła ogrodowego, na którym siedzi, i krzycząc podchodzi do przyszłego męża. Twierdzi: „O mój boże! Taki dziwny” i dodaje śmiejąc się: „Nawet gdy cię całuję, jest inaczej!”.

Na filmiku widać także rodziców mężczyzny, którzy wydają się równie zszokowani decyzją i wyglądem Jamesa. Zobaczcie jak teraz wygląda! Czy to zmiana na plus?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez James Middleton (@jmidy)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.