Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Brat bliźniak Cleo walczy o zdrowie w szpitalu. Czeka go operacja

„Proszę Was o wysłanie Mu dużej dawki pozytywnej energii”

Olga Figaszewska 19 maja 2020 20:50
Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Cleo zamieściła w sieci poruszający wpis. Gwiazda opublikowała urocze zdjęcie z bratem bliźniakiem. Poprosiła o fanów o wsparcie i dawkę pozytywnej energii. 20 maja Piotra czeka operacja, która pomoże mu wrócić do zdrowia.

Cleo o poruszająco o bracie

Z okazji Światowego Dnia Bliźniaków na profilu wokalistki pojawiło się jej wspólne zdjęcie z bratem. Fotografia została wykonana niedługo po ich narodzinach. Wokalistka poprosiła swoich obserwatorów o ciepłe słowa i dużo pozytywnej energii. Jest pewna, że to doda mu siły, której w tym momencie najbardziej potrzebuje. Cleo martwi się o brata, który jutro przejdzie operację, która pozwoli mu wrócić do zdrowia.

„Dzisiaj Światowy Dzień Bliźniaków. Mój Brat ten po lewej zbija Wam piąteczkę i dziękuje Wam za życzenia zdrowia. Ja po prawej ziewam co prawda, ale wyglądam jakbym śpiewała już od kołyski. Cudownie jest mieć Brata Bliźniaka – spotykasz Go pod sercem Mamy i zostaje Twoim Przyjacielem na całe życie. Jutro czeka Go w szpitalu operacja. Proszę Was o wysłanie Mu dużej dawki pozytywnej energii i ciepłych myśli, żeby nie czuł się sam. Gdyby nie pandemia czuwałabym przy Nim. Niestety pozostaje mi czuwanie sercem i myślą na odległość. Wszystko będzie dobrze. Miłego dnia!”, napisała Cleo.

Gwiazda może liczyć na wsparcie fanów, którzy pospieszyli z odzewem. W komentarzach nie zabrakło ciepłych słów. 

Wcześniej gwiazda zadedykowała bratu swój udział w wyzwaniu #Hot16Challenge2 . Wtedy poinformowała o jego problemach zdrowotnych. 

„Kochani tak jak wspomniałam #Hot16Challenge2 dedykuję mojemu Bratu, który walczy o zdrowie w szpitalu. Rok 2020 stawia różne wyzwania. Czasy nie są łatwe, ale wierze w to, że wszystko będzie dobrze. Pamiętajmy o tym, że świat nie zatrzymał się dla osób, które walczą z różnymi problemami zdrowotnymi. Musimy otoczyć ich szczególną opieką”, mówiła.

Cleo o więzi z bratem

Ich relacja jest wyjątkowa. W jednym z wywiadów wokalistka tak mówiła trzy lata temu o ich więzi w programie  My3 dla Polsatu. 

,,Mam brata bliźniaka Piotra, z którym się świetnie dogadujemy. Mamy podobne charaktery, ale różnimy się zainteresowaniami. On ma umysł ścisły, zawsze był związany z matematyką, fizyką, a  mnie ciągnęło bardzo w ten świat artystyczny, czyli malarstwo, fotografię i oczywiście muzykę", mówiła. 

W rozmowie z Plejadą, artystka zdradziła, że Piotr jest także introwertykiem. „Bardzo się cieszę, że go mam. Pomimo braku czasu mamy ciągły kontakt ze sobą, dzwonimy do siebie. Rozumiemy się, pomimo życia w innych światach: ja żyję koncertami i muzyką, a on na co dzień zajmuje się logistyką. Dzięki temu, że jest z innej dziedziny, ma do wszystkiego dystans i inne spojrzenie na to, co robię. To mój przyjaciel, czego nie da się ukryć. A to nie reguła, co mnie cieszy tym bardziej", wspominała. 

Życzymy dużo zdrowia! I przesyłamy mnóstwo pozytywnej energii!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.