Bradley Cooper
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Bradley Cooper znalazł kolejną miłość?!

Aktor spotyka się z nową dziewczyną Jamesa Bonda

Sabina Zięba 16 stycznia 2020 20:00
Bradley Cooper
Fot. Getty Images

Od momentu, gdy Bradley Cooper rozszedł się z Iriną Shayk, nie milkną doniesienia o jego kolejnych dziewczynach. Fani filmu Narodziny gwiazdy mieli nadzieję, że ułoży sobie życie z Lady Gagą, jednak rzeczywistość okazała się całkiem inna. Gaga wycofała się z show-biznesu i podobno znalazła nową miłość, a przystojny aktor... spotyka się z dziewczyną Jamesa Bonda!

Relacja Bradleya Coopera i Any De Armas

Amerykańskie media donoszą, że serce Bradleya Coopera jest już zajęte. Przed galą rozdania Złotych Globów przyłapano go z nową dziewczyną Bonda w holu hotelu Four Seasons. Byli pogrążeni w ożywionej dyskusji, nie spiesząc się na prestiżowe wręczenie nagród. 

Serwis RadarOnline podaje, że gwiazdor jest zauroczony kubańską aktorką, Aną De Armas: „Ciągle żartował i miał szeroki uśmiech na twarzy. Bradley wydawał się zachwycony Aną, która często się śmiała”. Choć wiadomo, że świetnie się dogadują, ich relacja nie została jeszcze w żaden sposób potwierdzona.

Kim jest Ana De Armas?

31-letnia aktorka zdobyła popularność, dzięki serialowi Internat, w którym wcieliła się w jedną z głównych ról. Z kolei w 2009 roku dostrzegł ją magazyn Glamour, uznając za jedną z najpiękniejszych twarzy kina.

Kariera Any De Armas nabrała rozpędu w 2015 roku. To właśnie wtedy zagrała w hollywoodzkich filmach z Keanu ReevesemKto tam? oraz Objawienie. Następnie można było ją zobaczyć w Blade Runner 2049 w towarzystwie Ryana Goslinga.

Myślicie, że Bradley w końcu ustatkuje się u boku tej kubańskiej gwiazdy?  

Ana De Armas

Ana De Armas
Fot. Getty Images

Bradley Cooper z córką, Leą De Seine

Lea De Seine, Bradley Cooper
Fot. Instagram/bradleycooper0fficial

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.