Bradley Cooper i Irina Shayk, Oscary 2019
Fot. Getty Images
OSCARY 2019

Podczas oscarowej gali Bradley Cooper i Irina Shayk nie odstępowali się na krok!

Czy to koniec plotek o kryzysie w ich związku?

Weronika Kostyra 25 lutego 2019 08:58
Bradley Cooper i Irina Shayk, Oscary 2019
Fot. Getty Images

Od kilku tygodni media na całym świecie rozpisują się o rzekomym romansie Bradleya Coopera i Lady Gagi. Połączyć ich ze sobą miała oczywiście praca na planie filmu Narodziny gwiazdy. Aktor jest od kilku lat w związku z modelką Iriną Shayk. Natomiast Lady Gaga kilka tygodni temu rozstała się z narzeczonym. Chociaż nikt nie komentował plotek, zaczęto podejrzewać, że Lady Gaga rzeczywiście stanęła pomiędzy Iriną a Bradleyem. Do teraz. Oscarowa noc jednoznacznie pokazała, jaka jest prawda.

Prawda o kryzysie w związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera

Kiedy stało się jasne, że Lady Gaga zerwała zaręczyny z Christiano Carino, od razu narodziła się plotka, że porzuciła go dla Bradleya Coopera. Poza tym artystka wykonała na plecach wymowny tatuaż, nawiązujący do Narodzin gwiazdy i przy każdej możliwej okazji okazuje czułość filmowemu partnerowi. Na ekranie rzeczywiście połączyła ich wyjątkowa chemia. Wiadomo przecież, że niejeden romans narodził się na planie filmowym. Wszystko to jedynie podsyciło atmosferę skandalu…

Podczas wczorajszej 91. gali wręczenia Oscarów stało się jasne, że te doniesienia mocno mijają się z prawdą. Irina Shayk i Bradley Cooper przez cały wieczór nie odstępowali się na krok, okazywali sobie dużo czułości, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Widać było także, że modelka i Lady Gaga wcale nie są rywalkami, lecz darzą się przyjaźnią. Siedziały nawet obok siebie w pierwszym rzędzie oscarowej widowni. Nawet pełne emocji wspólne wykonani piosenki Shallow przez Lady Gagę i Bradleya Coopera nie popsuło humoru Irinie Shayk. Stało się jasne, że bliskość między odtwórcami głównych ról w filmie Narodziny gwiazdy to jedynie zabieg marketingowy. 

Bradley Cooper i Irina Shayk
Fot. Getty Images

Lady GaGa i Bradley Cooper wykonali fenomenalnie Shallow w trakcie Oscarów
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.