Brad Pitt w GQ style
Fot. GQ
ZE ŚWIATA GWIAZD

Brad Pitt poddał się terapii. „Dzieci są prawdziwym powodem, dla którego zdecydował się wytrzeźwieć’’

Damian Duda 15 maja 2017 10:30
Brad Pitt w GQ style
Fot. GQ

Wywiad, którego Brad Pitt udzielił magazynowi GQ, przejdzie do historii. Aktor przyznał się w nim po raz pierwszy do uzależnienia od alkoholu. „Szczerze mówiąc, potrafiłem opić Rosjanina jego własną wódką. Byłem w tym dobry, wręcz profesjonalny. Piłem za dużo i to stało się problemem. Cieszę się, że minęło już pół roku, odkąd jestem trzeźwy. To słodko-gorzki czas, podczas którego odzyskałem czucie w palcach”, wyznał Pitt.

Aktor wyznał, że najważniejszym czynnikiem, który sprawił, że postanowił zmienić swoje życie, było rozstanie z Angeliną.

„Pamiętam, i mówię całkiem serio, że w zeszłym roku nawiedziła mnie taka myśl: ktoś przechodził przez podobny skandal, wszędzie było o tym bardzo głośno. Pomyślałem: dzięki Bogu, że nigdy nie będę musiał przez to przechodzić. Mam swoje życie, swoją rodzinę, robię swoje, nie robię nic nielegalnego, nie wchodzę nikomu w drogę. A teraz? Jak szedł ten cytat Davida Fostera Wallace’a? Prawda cię wyzwoli, ale najpierw sponiewiera. A moją prawdą było uświadomienie sobie, że świetnie idzie mi odcinanie się od wszystkiego, co sprawia mi trudności”,  powiedział aktor.

Zobacz też: Brad Pitt przerywa milczenie! W poruszających słowach opowiedział o walce z nałogiem i rozwodzie

Brad Pitt — terapia

Jak donoszą zagraniczne media, aktor zdecydował się poddać się terapii. Pitt jest w stałym kontakcie z kuratorem rodzinnym oraz terapeutą.

„Podchodzi do tego bardzo poważnie. Bardzo zaangażował się w program 12 kroków i nie chce specjalnych względów z powodu tego, że jest gwiazdą. Chce być postrzegany jak zwykły człowiek. Ciągle mówi o dzieciach i rodzinie, ma ich zdjęcia w telefonie. Nie przestaje się nimi chwalić. Mówi, że to one są prawdziwym powodem, dla którego zdecydował się wytrzeźwieć’’, powiedział anonimowy informator serwisu Radar Online.

Przeczytaj też: „To oczywiste, że Brad dalej kocha Angelinę, a ona kocha jego’’. Najpopularniejsza aktorska para wróciła do siebie?!

TAGI #Brad Pitt

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.