Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt zorganizował dla Jennifer Aniston urodzinową niespodziankę!

Wciąż mu na niej zależy!

Olga Figaszewska 1 lutego 2020 19:00
Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images

Czyżby sprawdziły się przeczucia fanów i łączy ich coś więcej niż przyjaźń? Związkowi Jennifer Anison i Brada Pitta kibicuja wszyscy! Okazuje się, że aktor zabiega o uczucie byłej ukochanej i specjalnie dla niej organizuje urodzinową niespodziankę!

Brad Pitt walczy o względy Jennifer Aniston

Uchodzili za jedną z najpiękniejszych oraz najbardziej zgodnych par Hollywood. Plotki o ich wielkim powrocie wciąż pojawiają się w mediach. Zwłaszcza po ich ostatnim wspólnym zdjęciu z ceremonii SAG Awards. Zdaniem wielbicieli byłych zakochanych, ma być ono dowodem na to, że wciąż darzą się uczuciem. Przecież po rozwodzie Aniston z mężem i zamkniętym małżeństwie Pitta z Angeliną Jolie już nic nie stoi in na przeszkodzie. Podobno nigdy do końca nie zerwali ze sobą kontaktu. 

Zresztą niedawno magazyn Life&Style donosił, że postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę i planują wspólnie zamieszkać.  „Kiedy przeszli przez początkową niezręczność swojego ponownego zejścia, sprawy potoczyły się szybko. Powrócili do bardzo wygodnej relacji. A Brad nie chce tracić czasu. Znowu robi się poważnie, więc stwierdzili, dlaczego nie zamieszkać razem!”, mówiła osoba z ich otoczenia. 

Podobno Brad stale zabiega o względy byłej ukochanej. Teraz pojawiła się informacja, że aktor organizuje dla Jennifer Aniston przyjęcie niespodziankę z okazji jej 51. urodzin. Ten dzień zbliża się wielkimi krokami. Jak podają amerykańskie media, wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nie zabraknie ulubionych smakołyków aktorki.

„Zaaranżował, że jej ulubiony meksykański szef kuchni upiecze churros z sosem karmelowym w dniu jej urodzin”, czytamy.

„Wynajął ulubioną restaurację Jen w Los Angeles - Gjelina. To tam odbędzie się prywatna uroczystość i przyjęcie. Jennifer świętuje urodziny dwa dni po rozdaniu Oscarów. W końcu będzie mogła najeść się i napić do syta. Do 9 lutego musi trzymać dietę, żeby wyglądać najlepiej”, zdradza informator Women’s Day. 

Jennifer Aniston i Brad Pitt, 2004 rok

pary Hollywood, za którymi tęsknimy, Jennifer Aniston, Brad Pitt, 2004
Fot. Getty Images

 

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.