ZE ŚWIATA FILMU

Na ten film czekają wszyscy! Zobacz, jak powstawał „Botoks” Patryka Vegi! VIDEO

Gabriela Czernecka 19 września 2017 14:30

 

„Botoks” Patryka Vegi to film, na który czeka cała Polska! Najnowsze dzieło reżysera to uderzenie w polską służbę zdrowia. W rolach głównych same kobiety: Olga BołądźKatarzyna WarnkeAgnieszka Dygant i Marieta Żukowska. Potężna dawka emocji, sceny pełne napięcia, ale i humoru, czyli „Botoks” od kulis!

 

Polecamy: O nowym filmie Vegi jest głośno długo przed premierą! Zobacz plakaty i pierwszy zwiastun „Botoksu"

 

Zobacz też: Mimo ogromnej fali hejtu ten film już zapisał się w historii polskiej kinematografii. Dlaczego „Botoks” Patryka Vegi wzbudza tak duże kontrowersje?

 

Film Patryka Vegi „Botoks” od kulis

 

Najnowsze dzieło Patryka Vegi „Botoks” ukazuje problemy służb medycznych i pracujących w nich kobiet. Jak zapowiadali już producenci filmu, ma to być pierwsze tak bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia. Co ciekawe, wydarzenia przedstawione w filmie oparte są na prawdziwych wydarzeniach! Zanim jednak powstał film, przeprowadzono wywiady z pracownikami służb, które trwały miesiącami, a aktorzy obserwowali pracę lekarzy, przebywali na salach operacyjnych i sami przeszli szkolenia medyczne. 

 

„Botoks” Patryka Vegi to przede wszystkim prawdziwe historie kobiet zdeterminowanych, silnych i autentycznych - lekarek, które podejmują życiowe decyzje i zmagają się z wieloma problemami. Dyskryminacja, pogoń za miłością, presja macierzyństwa, a nawet prawo do prezentacji własnych poglądów - to wszystko w  kolejnym mocnym filmie Vegi. 

 

Jak Agnieszce Dygant udało się wcielić w lekarkę SOR-u, która walczy z uzależnieniem? Jakie wyzwania czekały ją na planie „Botoksu”? Zobaczcie video z planu filmu!

 

Zobacz także:  Patryk Vega kręci film o kobietach mafii! Czy przebije kasowy sukces ostatniego „Pitbulla”?

oraz: Stramowski, Ostaszewska, Grabowski. Wiemy, dlaczego gwiazdy zrezygnowały z gry w nowym „Pitbullu”

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.