Borys Szyc, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Borys Szyc o walce z nałogiem. Jego żona zdobyła się na szczere wyznanie

Tak aktor walczy ze słabościami

Aleksandra Andrzejak 8 maja 2021 07:58
Borys Szyc, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Borys Szyc to wybitny polski aktor. Jednak na swoje drodze napotkał wiele przeciwności. Między innymi uzależnienie od alkoholu. Nareszcie jego życie się układa. Od ponad roku jest ojcem małego Henia. Jego żona wyjawiła, co pomogło aktorowi zmienić życie najlepsze.

Borys Szyc: alkoholizm

Borys Szyc był uzależniony od alkoholu. Swego czasu o uzależnieniu aktora rozpisywały się wszystkie media. Jego życie odmieniła Justyna Nagłowska. To właśnie ukochana żona pomogła Borysowi pokonać słabości.  Z resztą sam zainteresowany nigdy nie ukrywał, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie najbliżsi. 

„Najzwyczajniej uznałem, że wolę żyć, niż nie żyć. A już zmierzałem w stronę grobu w szybkim tempie. Poczułem, że mam dla kogo żyć, że jest moja córka, którą kocham nad życie, że jest moja rodzina, że jest moja praca, moja pasja” - wyznał aktor w 2018 roku w wywiadzie dla Wysokich Obcasów.

Zobacz także: Justyna Szyc-Nagłowska: „W rocznicę ślubu, wyszedłeś ze mną na ulice, by walczyć o prawa kobiet”

Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska

Tak Borys pozował dla Vivy! w 2017 roku

Borys Szyc: walka z nałogiem

Justyna Nagłowska na swoim profilu na Instagramie zdradziła co pomogło jej mężowi w walce z nałogiem. Na relacji pokazała jak razem z Borysem biegają. Zdjęcie aktora w sportowym stroju, Justyna podpisała następująco:  #niepijbiegaj. 

Zdrowy tryb życia charakteryzuje całą ich rodzinę. W niedalekim czasie Justyna pochwaliła się również efektami praktykowania jogi. Jej kondycja zrobiła wrażenie na obserwatorach! 

Zobacz także: Justyna Szyc-Nagłowska: „Przez lata opanowałam sztukę ukrywania swojego smutku”

naglowska szyc nalog
Justyna Szyc-Nagłowska i Borys Szyc, 2019

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.