Borys Szyc, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Borys Szyc o walce z nałogiem. Jego żona zdobyła się na szczere wyznanie

Tak aktor walczy ze słabościami

Aleksandra Andrzejak 8 maja 2021 07:58
Borys Szyc, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Borys Szyc to wybitny polski aktor. Jednak na swoje drodze napotkał wiele przeciwności. Między innymi uzależnienie od alkoholu. Nareszcie jego życie się układa. Od ponad roku jest ojcem małego Henia. Jego żona wyjawiła, co pomogło aktorowi zmienić życie najlepsze.

Borys Szyc: alkoholizm

Borys Szyc był uzależniony od alkoholu. Swego czasu o uzależnieniu aktora rozpisywały się wszystkie media. Jego życie odmieniła Justyna Nagłowska. To właśnie ukochana żona pomogła Borysowi pokonać słabości.  Z resztą sam zainteresowany nigdy nie ukrywał, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie najbliżsi. 

„Najzwyczajniej uznałem, że wolę żyć, niż nie żyć. A już zmierzałem w stronę grobu w szybkim tempie. Poczułem, że mam dla kogo żyć, że jest moja córka, którą kocham nad życie, że jest moja rodzina, że jest moja praca, moja pasja” - wyznał aktor w 2018 roku w wywiadzie dla Wysokich Obcasów.

Zobacz także: Justyna Szyc-Nagłowska: „W rocznicę ślubu, wyszedłeś ze mną na ulice, by walczyć o prawa kobiet”

Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska

Tak Borys pozował dla Vivy! w 2017 roku

Borys Szyc: walka z nałogiem

Justyna Nagłowska na swoim profilu na Instagramie zdradziła co pomogło jej mężowi w walce z nałogiem. Na relacji pokazała jak razem z Borysem biegają. Zdjęcie aktora w sportowym stroju, Justyna podpisała następująco:  #niepijbiegaj. 

Zdrowy tryb życia charakteryzuje całą ich rodzinę. W niedalekim czasie Justyna pochwaliła się również efektami praktykowania jogi. Jej kondycja zrobiła wrażenie na obserwatorach! 

Zobacz także: Justyna Szyc-Nagłowska: „Przez lata opanowałam sztukę ukrywania swojego smutku”

naglowska szyc nalog
Justyna Szyc-Nagłowska i Borys Szyc, 2019

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.