Bon Jovi zagra w Polsce
Fot. Imaginechina / Splash News/EAST NEWS
ZE ŚWIATA MUZYKI

Zespół Bon Jovi wystąpi w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się koncert?

Znamy szczegóły!

Sylwia Olech 29 października 2018 13:16
Bon Jovi zagra w Polsce
Fot. Imaginechina / Splash News/EAST NEWS

To prawdziwa gratka dla fanów Bon Jovi! Już 12 lipca 2019 roku jeden z największych rockowych zespołów świata wystąpi na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Poznaj szczegóły!

Koncert Bon Jovi w Polsce

To jest wyjątkowy rok dla Bon Jovi! W kwietniu, w wyniku głosowania, w którym otrzymali ponad milion głosów od fanów (!), Bon Jovi zagościli w Rock and Roll Hall Of Fame. Zespół zagrał już ponad 80 koncertów w ramach trasy koncertowej The House Is Not For Sale Tour, m.in. w USA, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Chile. Teraz czas na trasę koncertową w Europie! Jednym z jej przystanków będzie Warszawa. Bon Jovi zagra 12 lipca na stadionie PGE Narodowym, który może pomieścić 50 tys. osób. „Ogromne koncerty, dziesiątki tysięcy zjednoczonych ludzi, to właśnie to co lubimy robić najbardziej”, powiedział Jon Bon Jovi.

Na koncercie w Warszawie na pewno nie zabraknie hitów wszech czasów, takich jak: It’s My Life, Wanted Dead Or Alive, Bad Medicine, Keep the Faith, Always, Have A Nice Day i Livin’ On A Prayer.

Bilety na warszawski koncert trafią do sprzedaży 6 listopada 2018 o godz.10:00. Wcześniej można je kupić w przedsprzedaży:

Przedsprzedaż dla Fan Clubu: 30.10 godz. 09:00 – 05.11 godz. 18:00

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: 31.10 godz. 10:00 – 5.11 godz. 22:00

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation: 2.11 godz. 10:00 – 5.11 godz. 22:00

Zespół Bon Jovi

Ponad 130 milionów sprzedanych płyt na całym świecie i ponad 2 800 zagranych koncertów w 50 krajach dla ponad 35 milionów fanów… Bon Jovi zarabia więcej niż jakikolwiek inny zespół muzyczny na świecie.  Od 35 lat za sterami zespołu z New Jersey stoi 56-letni dziś Jon Bon Jovi. Obok niego obecny skład zespołu tworzą: David Bryan i Tico Torres, którzy należą do pierwotnego składu zespołu, a także basista Hugh McDonald, multiinstrumentalista Everett Bradley i główny gitarzysta Phil X, który dołączył do zespołu w 2013 roku.

Wybierzesz się na koncert Bon Jovi w Warszawie? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.