Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Bogusław Linda na premierze najnowszych Psów pojawił się z córką!

Aleksandra zachwyciła stylizacją

Sabina Zięba 14 stycznia 2020 22:10
Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

We wtorkowy wieczór 14 stycznia w jednym z warszawskich kin odbyła się uroczysta premiera kolejnej części kultowego już filmu Psy. Kontynuację historii ponownie wyreżyserował Władysław Pasikowski, a w główne role wcielili się Cezary Pazura, Marcin Dorociński, Jan Frycz, Sebastian Fabijański oraz Bogusław Linda. To właśnie ten ostatni zaskoczył na wydarzeniu osobą towarzyszącą, bowiem pojawił się... z córką! Podobna do taty?

Aleksandra Linda na premierze filmu „Psy 3”

Wiadomo, że Aleksandra ma 28 lat i na co dzień zajmuje się modelingiem. Jest to owoc związku popularnego aktora z fotografką Lidią Popiel. Dziewczyna pojawiła się na premierze u boku Bogusława Lindy, ponieważ sama występuje w owej produkcji i wciela się w postać Janki.

Psy 3 nie są jednak filmowym debiutem Aleksandry. Po raz pierwszy córka aktora zagrała w obrazie Totem w 2017 roku, a dwa lata później pokazała się w Diablo. Wyścig o wszystko. Na premierze trzeciego filmu, w którym brała udział naprawdę olśniewała!

Modelka postawiła na czarną długą suknię z wiązaniem przy głębokim dekolcie i naturalny makijaż. Zobaczcie, jak wyglądała! Podobna do sławnego taty?  

Bogusław Linda z córką

Bogusław Linda, Aleksandra Linda, premiera Psy 3
Fot. VIPHOTO/East News

Aleksandra Linda, premiera Psy 3
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.