Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Bogusław Linda na premierze najnowszych Psów pojawił się z córką!

Aleksandra zachwyciła stylizacją

Sabina Zięba 14 stycznia 2020 22:10
Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

We wtorkowy wieczór 14 stycznia w jednym z warszawskich kin odbyła się uroczysta premiera kolejnej części kultowego już filmu Psy. Kontynuację historii ponownie wyreżyserował Władysław Pasikowski, a w główne role wcielili się Cezary Pazura, Marcin Dorociński, Jan Frycz, Sebastian Fabijański oraz Bogusław Linda. To właśnie ten ostatni zaskoczył na wydarzeniu osobą towarzyszącą, bowiem pojawił się... z córką! Podobna do taty?

Aleksandra Linda na premierze filmu „Psy 3”

Wiadomo, że Aleksandra ma 28 lat i na co dzień zajmuje się modelingiem. Jest to owoc związku popularnego aktora z fotografką Lidią Popiel. Dziewczyna pojawiła się na premierze u boku Bogusława Lindy, ponieważ sama występuje w owej produkcji i wciela się w postać Janki.

Psy 3 nie są jednak filmowym debiutem Aleksandry. Po raz pierwszy córka aktora zagrała w obrazie Totem w 2017 roku, a dwa lata później pokazała się w Diablo. Wyścig o wszystko. Na premierze trzeciego filmu, w którym brała udział naprawdę olśniewała!

Modelka postawiła na czarną długą suknię z wiązaniem przy głębokim dekolcie i naturalny makijaż. Zobaczcie, jak wyglądała! Podobna do sławnego taty?  

Bogusław Linda z córką

Bogusław Linda, Aleksandra Linda, premiera Psy 3
Fot. VIPHOTO/East News

Aleksandra Linda, premiera Psy 3
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.