Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Bogusław Linda na premierze najnowszych Psów pojawił się z córką!

Aleksandra zachwyciła stylizacją

Sabina Zięba 14 stycznia 2020 22:10
Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

We wtorkowy wieczór 14 stycznia w jednym z warszawskich kin odbyła się uroczysta premiera kolejnej części kultowego już filmu Psy. Kontynuację historii ponownie wyreżyserował Władysław Pasikowski, a w główne role wcielili się Cezary Pazura, Marcin Dorociński, Jan Frycz, Sebastian Fabijański oraz Bogusław Linda. To właśnie ten ostatni zaskoczył na wydarzeniu osobą towarzyszącą, bowiem pojawił się... z córką! Podobna do taty?

Aleksandra Linda na premierze filmu „Psy 3”

Wiadomo, że Aleksandra ma 28 lat i na co dzień zajmuje się modelingiem. Jest to owoc związku popularnego aktora z fotografką Lidią Popiel. Dziewczyna pojawiła się na premierze u boku Bogusława Lindy, ponieważ sama występuje w owej produkcji i wciela się w postać Janki.

Psy 3 nie są jednak filmowym debiutem Aleksandry. Po raz pierwszy córka aktora zagrała w obrazie Totem w 2017 roku, a dwa lata później pokazała się w Diablo. Wyścig o wszystko. Na premierze trzeciego filmu, w którym brała udział naprawdę olśniewała!

Modelka postawiła na czarną długą suknię z wiązaniem przy głębokim dekolcie i naturalny makijaż. Zobaczcie, jak wyglądała! Podobna do sławnego taty?  

Bogusław Linda z córką

Bogusław Linda, Aleksandra Linda, premiera Psy 3
Fot. VIPHOTO/East News

Aleksandra Linda, premiera Psy 3
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.