Mateusz Banasiuk o Magdzie Boczarskiej
O TYM SIĘ MÓWI

Mateusz Banasiuk podzielił się z fanami przemyśleniami na temat ojcostwa! Jak radzi sobie w nowej roli?

Olga Figaszewska 29 grudnia 2017 10:35
Mateusz Banasiuk o Magdzie Boczarskiej

 

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk niedawno zostali rodzicami. Para przywitała na świecie  przed Świętami Bożego Narodzenia synka. Jak odnajdują się w nowej roli?

 

Zobacz tez: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostali rodzicami! Znamy płeć i imię dziecka

 

Mateusz Banasiuk o roli ojca

Dla aktorskiej pary były to wyjątkowe święta. Spędzili je w powiększonym gronie. „Czekamy na najbliższe święta. Bo to będą zupełnie inne święta niż te do tej pory. Bo wtedy będzie o jednego członka mojej rodziny więcej. To będzie piękny czas. Ja już jestem gotowy”, wyznał podekscytowany aktor w jednym z ostatnich wywiadów. 

 

Mateusz Banasiuk na co dzień wciela się w wiele ról. Ta będzie jedną z najbardziej wymagających w jego życiu. Aktor podzielił się z fanami swoimi przemyśleniami na temat ojcostwa na Instagramie! „#tata 👨🏻 #zmęczonyaleszczęśliwy 👍👶🏻❤🍼💩”, napisał. Nie da się ukryć, że codzienność Magdy Boczarskiej i Mateusza Banasiuka zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni. Ale widać, że rodzicielstwo, mimo  trudu i wyrzeczeń, sprawia im ogromną radość!

 

 

#tata 👨🏻 #zmęczonyaleszczęśliwy 👍👶🏻❤🍼💩

Post udostępniony przez Mateusz Banasiuk (@mateuszbanasiuk)

 

 

 

Zobacz też: Magdalena Boczarska potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zaprezentowała na salonach ciążowe krągłości!

 

Polecamy też: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk spodziewają się dziecka. Teraz czas na kolejny krok!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?