Mateusz Banasiuk o Magdzie Boczarskiej
O TYM SIĘ MÓWI

Mateusz Banasiuk podzielił się z fanami przemyśleniami na temat ojcostwa! Jak radzi sobie w nowej roli?

Olga Figaszewska 29 grudnia 2017 10:35
Mateusz Banasiuk o Magdzie Boczarskiej

 

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk niedawno zostali rodzicami. Para przywitała na świecie  przed Świętami Bożego Narodzenia synka. Jak odnajdują się w nowej roli?

 

Zobacz tez: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostali rodzicami! Znamy płeć i imię dziecka

 

Mateusz Banasiuk o roli ojca

Dla aktorskiej pary były to wyjątkowe święta. Spędzili je w powiększonym gronie. „Czekamy na najbliższe święta. Bo to będą zupełnie inne święta niż te do tej pory. Bo wtedy będzie o jednego członka mojej rodziny więcej. To będzie piękny czas. Ja już jestem gotowy”, wyznał podekscytowany aktor w jednym z ostatnich wywiadów. 

 

Mateusz Banasiuk na co dzień wciela się w wiele ról. Ta będzie jedną z najbardziej wymagających w jego życiu. Aktor podzielił się z fanami swoimi przemyśleniami na temat ojcostwa na Instagramie! „#tata 👨🏻 #zmęczonyaleszczęśliwy 👍👶🏻❤🍼💩”, napisał. Nie da się ukryć, że codzienność Magdy Boczarskiej i Mateusza Banasiuka zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni. Ale widać, że rodzicielstwo, mimo  trudu i wyrzeczeń, sprawia im ogromną radość!

 

 

#tata 👨🏻 #zmęczonyaleszczęśliwy 👍👶🏻❤🍼💩

Post udostępniony przez Mateusz Banasiuk (@mateuszbanasiuk)

 

 

 

Zobacz też: Magdalena Boczarska potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zaprezentowała na salonach ciążowe krągłości!

 

Polecamy też: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk spodziewają się dziecka. Teraz czas na kolejny krok!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.