Anna Kournikova i Enrique Iglesias
Fot. East Nws
O TYM JEST GŁOŚNO

Czy dzieci Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej urodziła surogatka? Fani nie wierzą, że tenisistka naprawdę była w ciąży

Weronika Kostyra 20 grudnia 2017 12:55
Anna Kournikova i Enrique Iglesias
Fot. East Nws

 

Informacja o narodzinach bliźniąt Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej była największym zaskoczeniem tego tygodnia. Para jest razem od 16 lat, ale strzegą swojej prywatności tak mocno, że nie wiadomo było nawet, czy nadal się spotykają! Są najbardziej tajemniczą parą w show biznesie?

 

Anna Kournikova nie była w ciąży?

Wokalista i jego partnerka wiadomość o tym, że spodziewają się dziecka także zachowali dla siebie, aż do czasu porodu. Dopiero wtedy portal TMZ poinformował, że w Miami na świat przyszły bliźnięta, które otrzymały imiona Lucy i Nicholas. Zaskoczeni fani mają jednak podejrzenia, że to nie Anna Kournikova je urodziła. Jako dowód pokazują zdjęcia, które w ostatnich miesiącach świeżo upieczona mama publikowała w mediach społecznościowych. Nie ma na nich śladu ciążowego brzuszka. Wedle plotek dzieci mogła urodzić surogatka lub zostały one adoptowane.

 

 

Innym wytłumaczeniem może być teoria, że gwiazdorska para specjalnie pokazywała stare zdjęcia, aby odwrócić uwagę mediów od ciąży. Anna starannie wybierała też jedynie zdjęcia swojej twarzy lub w luźnych ubraniach i była zdecydowanie mniej aktywna na Instagramie niż dawniej. Potwierdzeniem ciąży jest też fakt, że para nie pojawiła się na ślubie siostry Enrique dwa tygodnie temu. Anna musiała być wtedy już w bardzo zaawansowanej ciąży. Nie wzbudziło to jednak podejrzeń. Dopiero teraz wszystkie fakty wychodzą na jaw i łączą się w całość. „Widziałem jej ciążowy brzuszek”, powiedział informator magazynu „People”. „Przyjaciel powiedział mi pięć miesięcy temu, że spodziewają się dziecka, ale utrzymywali to w wielkiej tajemnicy”. Źródło powiedziało także, że „para bardzo dbała o prywatność i była hojna dla lokalnych organizacji charytatywnych”. „Spotykali się właściwie tylko z członkami rodziny albo bardzo bliskimi przyjaciółmi”, dodało.

 

 

#miamiwinter #зимушказима #nofilterneeded

Post udostępniony przez 🐾 Anna 🎈Аня (@annakournikova)

 

Czy para odniesie się do tych plotek lub ostatecznie potwierdzi narodziny dzieci? Do tej pory konsekwentnie nie komentowali swojego prywatnego życia. Niemal nie pokazywali się razem publicznie, a na pytania o małżeństwo odpowiadali, że do szczęścia nie potrzebują „papierka”. Wiadomość o tym, że wzięli sekretny ślub pojawiała się już nie raz, szczególnie po tym jak spostrzegawczy fani zauważyli na palcu Anny pierścionek, a później także obrączkę.

 

 

Enrique Iglesias
Fot. East News

 

Zobacz także: Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami bliźniąt!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.