Poznajcie ich historię!

Monika Katarzyna Krupska 12 listopada 2018 10:01

Urodzili się jako dziewczynki, ale nigdy nie chcieli bawić się lalkami. Jack i Jace Grafe'owie dawniej byli znani, jako Jaclyn i Jennifer. Jednojajowe bliźniaczki od najmłodszych lat marzyły o tym, aby obudzić się w męskim ciele. W końcu po wielu latach udało im się to zrobić! 

Bliźniaczki stały się bliźniakami 

Siostry Grafe urodziły się w 1995 roku. Dziewczynki wychowywały się w katolickiej rodzinie, ich ojciec był pastorem. Jaclyn i Jennifer od samego początku nie akceptowały swojej płci. Wolały męskie zabawy i taplanie się w błocie, niż ubieranie spódniczek lalkom. W wywiadzie dla Fox5Atlanta siostry wyznały, że we własnym ciele czuły się, jak w więzieniu. W wieku 15 lat zdecydowały przyznać się przed sobą do transpłciowości. Trzy lata później powiedziały o tym rodzinie. 

Jak wierzący rodzice zareagowali na tę wiadomość? Gdy bliźniaczki skończyły szkołę średnią otrzymały zgodę na rozpoczęcie przyjmowania hormonów. Siostry ścięły włosy, zaczęły nosić męskie ubrania i przybrały nowe imiona: Jack i Jace. Przeszły również operację zmiany płci i dziś swoją historię opowiadają innym. 

„Spojrzałem na siebie w lustrze i w końcu pomyślałem: Wow, to w końcu ja. To jestem ja. Teraz jestem tym, kim powinienem być wcześniej”, powiedział Jace Fox5Atalnta. 

Jednojajowi bliźniacy lubią te same rzeczy, mają tych samych przyjaciół i wybrali dla siebie podobne drogi na przyszłość, obaj są policjantami. Jedyne czego nie dzielą to dziewczyny. 23-latkowie są w szczęśliwych, różnych związkach. 

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii, jak zmieniły się siostry.  

1/6
Bliźniacy
Copyright @youtube/insideedition/Identical Twins Transition Together
1/6

Bliźniacy urodzili się w 1995 roku, jako siostry 

2/6
Bliźniacy
Copyright @youtube/insideedition/Identical Twins Transition Together
2/6

Dziewczynki od dziecka nie utożsamiały się ze swoją płcią. Po zakończeniu szkoły średniej postanowiły przejść operację zmiany płci

3/6
Bliżniacy, co byli bliźniaczkami
Copyright @instagram@okami_shounen
3/6

Rodzice bliźniaczek zgodzili się, aby córki zaczęły przyjmować hormony 

4/6
Bliźniacy
Copyright @youtube/insideedition/Identical Twins Transition Together
4/6

W 2017 roku dziewczyny przeszły operację klatki piersiowej 

5/6
Bliżniacy, co byli bliźniaczkami
Copyright @instagram@okami_shounen
5/6

Jaclyn i Jennifer zmieniły imiona. Obecnie nazywają się Jack i Jace 

6/6
Bliżniacy, co byli bliźniaczkami
Copyright @instagram@okami_shounen
6/6

23-latkowie są dziś w związkach z kobietami 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…