O TYM SIĘ MÓWI

Wydały 250 tys. dolarów, by wyglądać identycznie… Teraz poślubią tego samego mężczyznę!

Poznaj Annę i Lucy, niezwykłe bliźniaczki z Australii

Rafał Kowalski 5 marca 2019 09:57

Mają 33 lata i na palcach jednej ręki mogą policzyć dni, które spędziły osobno. Anna i Lucy DeCinque z australijskiego miasteczka Perth są bliźniaczkami, które postanowiły żyć jak jedna osoba. Choć każda z nich mogłaby mieć oddzielne mieszkanie, inną pracę, rodzinę i przede wszystkim wygląd, to siostry zapragnęły sprawić, by ich życie od początku do końca wyglądało dokładnie tak samo. Mało? Anna i Lucy już niedługo wyjdą za tego samego mężczyznę.

Historia bliźniaczek Lucy i Anny DeCinque

Siostry DeCinque zasłynęły w australijskich, brytyjskich i amerykańskich mediach po tym, jak na Instagramie i YouTubie opowiedziały o licznych operacjach plastycznych, na które zdecydowały się, by nie różniło je zewnętrznie nic. Panie zachwycone były tym, że dzięki zabiegom zmiany piersi, rzęs, brwi czy ust, wyglądają identycznie. Większość zdjęć zamieszczanych przez celebrytki w siedzi wygląda jak lustrzane odbicie jednej osoby. Na wszystkie zabiegi Anna i Lucy wydały 250 000 dolarów. Czy się opłacało? Ich wygląd pokochała cała Japonia. Dziewczyny wzięły udział w tamtejszym show na najbardziej podobne do siebie osoby na świecie i… wygrały!

„Zawsze byłyśmy niemal identyczne i zawsze chciałyśmy wyglądać tak samo. Chcemy także robić wszystko razem, żyć dokładnie w ten sam sposób”, mówiły bliźniaczki w jednym z wywiadów. Choć z uwagi na ogromny hejt, jakiego doznały, obiecały odejść od sztucznego wyglądu i nie robić więcej zabiegów.

To nie znaczy jednak, że Anna i Lucy całkowicie zrezygnowały ze wspólnego życia. Wciąż jedzą te same posiłki, ubierają się w identyczne rzeczy oraz dzielą jedno łóżko. W dodatku z tym samym mężczyzną. Ciężko ocenić czy szczęściarzem, ale narzeczonym bliźniaczek jest mechanik Ben, który także ma brata bliźniaka. Cała trójka spotyka się razem od 2014 roku, a niedawno Anna, Lucy i Ben ogłosili, że są po zaręczynach! Szykuje się więc ślub i… dwie ciąże w tym samym czasie.

Tak! Następnym marzeniem sióstr jest, by zajść w ciążę i urodzić dzieci w tym samym czasie. Bliźniaczki i ich narzeczony już planują zabieg podwójnego in vitro… Czy taki pomysł na życie jest zdrowy? Pozostawiamy to Waszej ocenie. Zachęcamy także do obejrzenia zdjęć Anny, Lucy i Bena. Wszystkie znajdziecie w galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.