Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move
Z ŻYCIA GWIAZD

Blanka Lipińska zdradziła intymną prawdę o seksie!

Pisarka ujawniła swój wstydliwy sekret... Tego nikt się nie spodziewał

Konrad Szczęsny 13 listopada 2019 17:03
Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move

Wie, jak przełamywać tabu. W najnowszym wywiadzie udzielonym Krzysztofowi Ibiszowi w programie Demakijaż, Blanka Lipińska odpowiedziała na bardzo osobiste pytania. Jedno z nich dotyczyło tego, jak długo udało jej się wytrzymać bez intymnych kontaktów z partnerem...

Blanka Lipińska: ile najdłużej wytrzymała bez seksu?

Dziennikarz postanowił zapytać autorkę „365 dni” m.in. o to, „jaka ilość seksu – dziennie, tygodniowo, miesięcznie daje jej taką równowagę psychiczną, że się dobrze czuje”. Blanka Lipińska bez wahania odpowiedziała w wyjątkowo zaskakujący sposób!

„Aktualnie zero. Ale kręcę bardzo erotyczny film, więc mam tę równowagę psychiczną”, stwierdziła.

Krzysztof Ibisz jednak nie poddał się i dociekał, czy praca na planie zastępuje pisarce seks.

„Wiesz co, to nie jest tak, że ja tego potrzebuję na akord. Tak jak na przykład wiem, że muszę zjeść 800 kalorii dziennie – to nie ma tak. Albo ci się chce, albo ci się nie chce. To nikt nie powiedział, że musi ci się chcieć dzisiaj, a jutro już nie, a w niedzielę o 20.00 to tak, więc hyc, szykuj się”, odpowiedziała niewzruszona celebrytka.

Prowadzący „Demakijaż” nie porzucił intymnego tematu i zapytał, ile najdłużej Blanka Lipińska wytrzymała bez seksu.

„Półtora roku”, wyznała, czym zaskoczyła prowadzącego! Zaszokowany dopytywał, jak to możliwe.

„To było już grubo. Było smutno przede wszystkim”, stwierdziła dobitnie pisarka. 

Blanka Lipińska o operacjach plastycznych

Celebrytka nie uniknęła również pytań o to, jak mocno ingerowała w swój wygląd. To jej jednak nie speszyło i niewzruszona zwierzyła się, że „poprawiła tyle, ile była w stanie”. Dlaczego się na to zdecydowała?

„Dla mnie nie jest dobre stwierdzenie: „Akceptuj siebie taką, jaką jesteś”. O nie! Muszę się doprowadzić do stanu takiego, jaki będę w stanie zaakceptować”, podkreśliła z mocą.

Obszerne fragmenty wywiadu dostępne są poniżej  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.