O TYM JEST GŁOŚNO

Blanka Lipińska opublikowała nagie zdjęcie z ukochanym!

„Tak, na zdjęciu jesteśmy NADZY! Na PUBLICZNEJ plaży w Barcelonie”, podkreśliła pisarka

Konrad Szczęsny 21 czerwca 2019 20:25

Skandal to jej drugie imię. Blanka Lipińska, autorka „polskiego Greya”, w krótkim czasie osiągnęła nad Wisłą niebywałą popularność. Jej książki znikają ze sklepowych półek jak świeże bułeczki, ona sama zaś doskonale wie, jak wykorzystać swoje pięć minut. Obecnie pisarka wypoczywa wraz z ukochanym w Barcelonie i... właśnie zamieściła w sieci zdjęcie, na którym oboje pozują nago!

Blanka Lipińska z ukochanym w Barcelonie - nagie zdjęcie pary

Są razem od roku. Co ciekawe, początkowo Blanka Lipińska była przekonana, że jej przyszły partner jest... osobą o orientacji homoseksualnej! „Nie powiem, że zakochałam się w Nim od pierwszego wejrzenia (zwłaszcza, ze początkowo sądziłam iż jest homoseksualny 😂), ale spodobał mi się bo na mnie nie leciał - w końcu „był” gejem to jak? 🙄Pomyślałam sobie, że Go chcę - i mam ❤️”, wspominała w maju tego roku, publikując wspólne zdjęcia z ukochanym z okazji pierwszej rocznicy związku.

Obecnie autorka hitowych 365 dni przebywa wraz z Maciejem Buzalą – bo tak nazywa się jej partner – w gorącej Barcelonie. Przy okazji zamieścili w sieci zdjęcie, na którym... oboje są całkowicie nadzy.

„Tak na zdjęciu jesteśmy nadzy ! 😈 Na PUBLICZNEJ plaży w Barcelonie. I robimy takie „bezeceństwa” całkiem legalnie 😱 Obok tabuny golasów 😍 od dzieci po dziadków. I nikt nie jest tym oburzony...no szok 😂 Co za zepsuty kraj !!!! ❤️❤️❤️
#VivaEspania 🙌🏼”, podpisała fotografię Blanka Lipińska.

[content:]

Fani o odważnym zdjęciu Blanki Lipińskiej z partnerem

Oczywiście w komentarzach zaroiło się od żartów, komplementów oraz... aluzji o podłożu seksualnym! Jeden z fanów zapytałem nawet czy na plaży, poza opalaniem się nago, można uprawiać seks. Pisarka nie wydawała się tymi dociekaniami speszona.

„nie wiem 🤷🏼‍♀️ ale jeden Pan postawił sobie maszt do zdjęcia, które robił mu jego chłopak – to możliwe, że można 😈”, zdradziła.

Gorące zdjęcie pary możesz zobaczyć w galerii. A o historii ich miłości przeczytasz TUTAJ  ZOBACZ ZDJĘCIA

Okładki książek „365 dni” i „Ten dzień” Blanki Lipińskiej:

Okładka książki „Kolejne 365 dni” Blanki Lipińskiej:

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.