O NIEJ JEST GŁOŚNO

Blanka Lipińska, autorka polskiego Greya, pozuje nago na okładce pisma dla panów...

Premiera kontynuacji jej bestsellera już wkrótce!

Weronika Kostyra 27 października 2018 11:54

Debiutancka powieść erotyczna Blanki Lipińskiej 365 dni błyskawicznie stała się bestsellerem minionych wakacji. Głośno stało się też o samej autorce, która sama o sobie mówi, że nie jest pisarską, a jedynie wydała książkę. Los chciał, że książka ta podbiła rynek wydawniczy i już niebawem w księgarniach ukaże się jej kontynuacja zatytułowana Ten dzień.

Blanka Lipińska jest odważną, pewną siebie i bezkompromisową kobietą. Jej fanów nie zaskoczyło to, że promuje swoją książkę występując nago na okładce pisma CKM. Przy okazji zdradziła, czego mogą spodziewać się czytelnicy po kontynuacji losów Laury i Massima.

Na Instagramie wyznała z kolei fanom co nakłoniło ją do udziału w rozbieranej sesji. Podobno wahała się jedynie chwilę, a najważniejsze było dla niej zdanie dwóch mężczyzn – jej partnera i ojca. „Żaden nie miał nic przeciwko, wiec mówię - spoko, pokażę Wam swoje groszki. Jak widać po obrazku. Nadal nie umiem być normalna i słodka. Sorry, nie ten typ. Aaaaa no i specjalnie do sesji musiałam utyć, mam nadzieje, że było warto”, zdradziła.

O czym jest książka „Ten dzień”?

Książka Ten dzień ukaże się na rynku bardzo krótko po premierze pierwszej części. Okazuje się, że cała historia została napisana jako całość, a dopiero później autorka zdecydowała się ją podzielić. „Napisałam 365 dni jako jedną długą książkę. Kiedy zaczęłam zastanawiać się nad jej wydaniem, pomyślałam: może najpierw sprawdźmy, czy Blanka-grafomanka ma szanse wydać książkę, która jest dobra, a nie popełnić literackie samobójstwo?”, powiedziała w wywiadzie dla VIVA.PL. Dzięki temu pierwsza część pozostawiła czytelników w nieznośnym napięciu. „To było celowe. Długo szukałam momentu, w którym, gdyby mi wyłączyć telewizor, to szlag by mnie trafił. Myślę, że mało kto nie sięgnie po drugą część, nawet jeśli pierwsza mu się nie podobała. Chciałam zostawić niedosyt. Myślę, że wiem, jak wyglądała mina 95 procent osób, które przeczytały ostatnie zdanie. Jak bardzo musiała wciągnąć ich książka, że poczuli na koniec gniew!”, wyznała.

Czekacie na powieść Ten dzień? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.