Bilguun Ariuunbaatar
Fot. Michal WARGIN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Poruszające wyznanie Bilguuna Ariunbaatara o depresji. Gwiazdor chce walczyć dla córki!

Czy wyszedł już na prostą?

Rafał Kowalski 22 grudnia 2018 11:58
Bilguun Ariuunbaatar
Fot. Michal WARGIN/East News

Niewiele czasu potrzeba było, by Bilguun Ariuunbaatar stracił wszystko, co miał. Rodzina, dom, praca… Kilka miesięcy temu prezent popadł w długi, a do jego domu zawitał komornik. Odeszła też od niego partnerka, z którą ma córkę… Doszedł też temat korzystania z usług dilera gwiazd oraz depresja… Jak dziś radzi sobie Bilguun?

Bilguun Ariuunbaatar walczy o siebie dla córki

Kilka miesięcy temu w rozmowie z Krystyną Pytlakowską showman wyjawił, w jakim momencie życie zaczęła dotyczyć go depresja. „Na depresję zapadłem, gdy wyjechały moje dziewczyny. Gdy się wraca do domu, który był pełen życia a teraz jest milcząco pusty, to dobija jak młot, ciągnie w dół. Człowiekowi miesza się dzień z nocą, nie odbiera telefonów, zawala mnóstwo ważnych spraw, traci kontakt z rodziną”, wyznał Bilguun i dodał, że chodzi na terapię. „Mogę się tam wygadać, a to dla mnie niełatwe, bo jestem bardzo pozamykany. Muszę przekonać sam siebie, że zasługuję na miłość, bo gdy ode mnie uciekła, zwątpiłem w moją wartość”, wyjawił prezenter.

Okazuje się, że terapia przyniosła pierwsze skutki i dziś Ariuunbaatar czuje się stosunkowo dobrze. Jak przyznaje, ma o wiele lepszy nastrój a także uporał się z problemami finansowymi. „Po rozstaniu pojawiły się momenty kryzysu, ale wychodzę na prostą. Dopadła mnie choroba, z którą długo walczyłem. Groziła mi egzekucja komornicza. Nie miałem pieniędzy, bo nie pracowałem, gdyż byłem chory. Udało mi się jednak spłacić zaległości. Zostaję w swoim mieszkaniu”, wyznał showman w Fakcie i dodał, że wszystko robi dla córki Tosi. „Człowiek pokona wszystkie trudności, jeśli ma dla kogo żyć, a ja mam Tosię, ukochaną córeczkę. Codziennie się z nią kontaktuję, nawet gdy nie ma mnie na miejscu. Opowiada, co robiła, co jadła, kto przyjechał. Na szczęście jesteśmy w dobrych stosunkach z moją byłą partnerką, która nie utrudnia mi kontaktów z dzieckiem”, słyszymy z ust Bilguuna.

Być może jego była ukochana da mu jeszcze szansę? Wydaje się nam, że w głębi serca prezenter marzy o tym, by znów stworzyć pełną rodzinę. Czy jego starania zostaną wynagrodzone? Trzymamy mocno kciuki i jesteśmy dumni z tego, co już udało mu się osiągnąć! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bilguun Ariunbaatar (@bilguunio)

 

Bilguun Ariunbaatar z partnerką i córką na zakupach

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?