Łukasz Wiewiórski, Ken, Agnieszka Frykowska, Big Brother w programie Milionerzy, 21.07.2002 rok
Fot. Niemiec/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Jako Ken romansował z Frytką w jacuzzi w „Big Brotherze”. Co dziś robi i jak wygląda Łukasz Wiewiórski? 

Były uczestnik „Big Brothera” jest nie do poznania

Damian Brillowski 19 listopada 2021 17:55
Łukasz Wiewiórski, Ken, Agnieszka Frykowska, Big Brother w programie Milionerzy, 21.07.2002 rok
Fot. Niemiec/AKPA

O polskim Kenie 19 lat temu mówił cały kraj. Łukasz Wiewiórski, bo o nim mowa, w 2002 roku wziął udział w trzeciej polskiej edycji programu "Big Brother" na antenie TVN. Niezwykle przystojny uczestnik z miejsca rozkochał w sobie niemal wszystkie uczestniczki reality-show oraz wiele kobiet przed telewizorami. Najwięcej emocji dostarczała widzom jego miłosna relacja z Frytką, czyli Agnieszką Frykowską (obecnie Mają). Ich gorąca scena w jacuzzi przeszła do najbardziej sensacyjnych i pikantnych momentów w polskiej telewizji. Co dziś robi i jak wygląda słynny Ken? Czy dalej zachwyca swoją urodą? Zobacz, jak na przestrzeni lat zmienił się Łukasz Wiewiórski. 

Łukasz Wiewiórski zdobył sławę jako Ken z "Big Brothera"

Program "Big Brother" zrewolucjonizował polską telewizję. Kilkunastu uczestników zostało zamkniętych na trzy miesiące w jednym domu pod czujną obserwacją kilkudziesięciu kamer. Uczestnicy skazani tylko na siebie, często prowokowali kłótnie, ale też urządzali wspólne zabawy oraz namiętnie ze sobą flirtowali. Jednak to co się wydarzyło w trzeciej edycji reality-show przerosło wszelkie oczekiwania producentów i widzów. 

"Big Brother" od początku emisji w TVNie cieszył się ogromną popularnością. Polacy z zapartym tchem śledzili codzienne losy uczestników show. Jednym z nich był Łukasz Wiewiórski znany jako Ken. Mężczyzna oprócz tego, że był młody, przystojny, to jeszcze bardzo kochliwy. W programie jego serce skradła Agnieszka „Frytka” Frykowska. Ich romans wzbudzał spore emocje wśród oglądających. Największym echem odbiła się sytuacja, w której Frytka i Ken będąc w jacuzzi dali się ponieść miłosnym uniesieniom. "Media donosiły o stosunku seksualnym, którego... nie było! Prawda jest taka, że któryś z operatorów tak pędził z kamerą, że walnął z impetem w lustro weneckie. Huk sprawił, że natychmiast oprzytomniałam i zakończyliśmy baraszkowanie w pianie... Tymczasem w w eter poszła informacja, że bzykalismy się na wizji jak króliki, a mnie okrzyknięto mnie dziwką wszech czasów…", wspominała po latach Frytka. Jednocześnie dodała, że Łukasz bardzo jej się podobał i dlatego dawała mu się manipulować. 

Frytka i Ken opuścili program "Big Brother" jako para, jednak ich miłosna relacja szybko się skończyła. W trakcie nagrywania reality-show, Ken zwierzył się, że bardzo chciałby pracować jako aktor i model. Zdobycie wielkiej rozpoznawalności w programie, niestety nie zagwarantowało celebrycie pracy przed kamerą. Brak aktorskich propozycji, spowodował, że uczestnik usunął się w cień. Na pocieszenie pozostały mu sesje dla gazetek promocyjnych, w których to prezentował odzież w przystępnych cenach oraz reklamy jedzenia, w których główną rolę "grały" jego dłonie. Z przyjemnością zasiadał również na widowni różnego rodzaju programów rozrywkowych. 

Czytaj także: Maja Frykowska szczerze o seksie z „Kenem” w jacuzzi!

Łukasz Wiewiórski, Ken, konferencja prasowa: Big Brother Bitwa, 15.04.2002 rok
Fot. Prończyk/AKPA

Łukasz "Ken" Wiewiórski, konferencja prasowa: Big Brother Bitwa, 15.04.2002 rok

Łukasz Wiewiórski, Ken, Agnieszka Frykowska, Big Brother w programie Milionerzy, 21.07.2002 rok
Fot. Niemiec/AKPA

Agnieszka "Frytka" Frykowska, Łukasz "Ken" Wiewiórski, uczestnicy Big Brothera w programie Milionerzy, 21.07.2002 rok

Anna Totha, Łukasz Wiewiórski, Agnieszka Frykowska, Ken, Frytka, Big Brother, premiera filmu „Yyyreek!!!”, 24.07.2002 rok
Fot. Mikulski/AKPA
Łukasz "Ken" Wiewiórski, Anna Totha, Agnieszka "Frytka" Frykowska, uczestnicy Big Brothera, premiera filmu „Yyyreek!!!”, 24.07.2002 rok

Łukasz Wiewiórski pracuje w branży filmowej 

Jak głosi stare przysłowie „Co się odwlecze to nie uciecze”. I tak też było w przypadku Łukasza Wiewiórskiego. Po kilkunastu latach od występu w „Big Brotherze” jego marzenia o karierze filmowej w końcu się ziściły. Co prawda, nie występuje jako aktor, ale pracuje jako kierownik planu. W 2017 roku mężczyzna został zaangażowany w produkcję serialu „Koty i zaloty” dla Telewizji Polsat. Gwiazdami serialu byli wówczas Anna Dereszowska i Marcin Perchuć. 

Nowym wyzwaniem dla Łukasza Wiewiórskiego jest obecnie internetowy serial „Ekler”. Produkcja w ironiczny sposób opowiada o działalności pewnej telewizji o profilu religijnym. Inspiracją dla twórców była Telewizja Trwam i jej założyciel ojciec Tadeusz Rydzyk. Pierwszy odcinek na platformie YouTube obejrzało do tej pory prawie 700 tys. internautów. Co czwartek o godzinie 20.00 na kanale Ekler na Youtubie pojawiają się nowe odcinki. Była gwiazda "Big Brothera", podczas kręcenia serialu pełni funkcję kierownika planu, czyli m.in. dba o to, aby w kadrze pojawiały się tylko wskazane osoby i przedmioty oraz aby aktorzy ustawiali się w idealnym miejscu. Mężczyzna ma nadzieję, że serial odniesie ogromny sukces i będzie początkiem jego wspaniałej przygody z telewizją internetową. 

Poniżej prezentujemy zdjęcia, jak obecnie wygląda słynny Ken z „Big Brothera”. Trzeba przyznać, że mocno się zmienił.  

Czytaj także: Nawrócona skandalistka! Maja Frykowska przeszła całkowitą przemianę

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.