Natalia Dawidowska, Big Brother
Fot. Materiały prasowe TVN
O TYM JEST GŁOŚNO

Uczestniczka Big Brothera walczy z nowotworem. Natalia Dawidowska: „Czekanie jest chyba najgorsze”

Dziś uczestniczka show przejdzie operację...

Gabriela Czernecka 13 października 2020 13:53
Natalia Dawidowska, Big Brother
Fot. Materiały prasowe TVN

Uczestniczka drugiej edycji Big Brothera, Natalia Dawidowska, jest poważnie chora. Zmaga się z nowotworem, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Gwiazdę TVN czeka teraz ciężka operacja. Poznajcie szczegóły.

Natalia Dawidowska zmaga się z nowotworem

Natalia Dawidowska dała się poznać szerszej publiczności dzięki programowi Big Brother.W drugiej edycji show była jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek. Przed wejściem do programu miała nadzieję, że widzowie polubią ją za serdeczność i chęć niesienia pomocy. Dziś, rok po zakończeniu show o Natalii Dawidowskiej wciąż sporo się mówi. Niestety w kontekście smutnych wydarzeń.

Niedawno na Instagramie Natalii Dawidowskiej pojawił się niepokojący wpis: „Kochani umieszczam ten post z informacją, abyście dbali o własne życie zdrowie i bliskich. Proszę was!!! Ponieważ dnia 1.10 dowiedziałam się, że moje życie ulegnie zmianie ze względu na zdrowie. Na szczęście jestem twardą babką i nie poddam się!!!! (...) Będę was informować aby dać siłę i pokazać innym że można wygrać bez względu na wszystko”, podpisała czarno-białe zdjęcie. I faktycznie, chwilę później ujawniła nieco więcej informacji na temat swojego stanu zdrowia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Dawidowska (@dawidowska.n)

Natalia Dawidowska przyznała, że zmaga się z nowotworem: „Dobrze jest... w walce z rakiem należy żyć normalnie tak długo jak jest to możliwe. Grunt to pozytywne nastawienie”, podpisała kolejne zdjęcie na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Dawidowska (@dawidowska.n)

Uczestniczka Big Brothera pokazała, jak teraz wygląda jej codzienność. Natalia Dawidowska została zdiagnozowana w Londynie, gdzie obecnie przebywa. Liczyła, że uda się jej uniknąć radio i chemioterapii, a dziś poddana zostanie operacji. „Wiele pytań otrzyma odpowiedzi, lecz również zrozumiałam, że moje niektóre pytania po jutrzejszym dniu mogą nie otrzymać już odpowiedzi, niestety istnieje takie ryzyko. Pomimo tego, że jestem w sytuacji jakiej jestem, a nie jest to łatwa sytuacja nie tylko ze względu na chorobę, ale też działają inne czynniki. Ja nadal jestem pozytywnie nastawiona do tego wszystkiego i wierzę, że będzie dobrze i mam nadzieję, że inne kobiety które przez to przechodzą, również są silne jak ja. Ślę dużo pozytywnego nastawienia”, podpisała kolejne zdjęcie na Instagramie.

Pod jednym z wpisów wyznała, że dla niej „czekanie jest chyba najgorsze”. Dziś Natalia Dawidowska zostanie poddana operacji. Życzymy jej dużo zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Dawidowska (@dawidowska.n)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.