Beyonce
Fot. Instagram @beyonce
Z ŻYCIA GWIAZD

Beyoncé po wielu miesiącach pokazała bliźnięta, zobaczcie jak wyglądają!

Rumi i Sir mają już ponad roczek!

Weronika Kostyra 26 lipca 2018 16:55
Beyonce
Fot. Instagram @beyonce

Informacja o ciąży, piękne sesje zdjęciowe, poród w luksusowych warunkach i… cisza. Beyoncé i Jay Z pokazali zdjęcie nowo narodzonych bliźniąt tylko raz, miesiąc po ich urodzeniu. Było to już rok temu! Sławni rodzice postanowili jednak nareszcie pochwalić się rodzinnym szczęściem. Dopiero teraz możemy zobaczyć, jak wyglądają mali Rumi i Sir!

Jak wyglądają dzieci Beyonce?

Po miesiącach ukrywania dzieci Beyoncé opublikowała zdjęcie z bliźniętami na swojej stronie internetowej. Maluchy mają już ponad rok i są naprawdę duże. Do tej pory nie mieliśmy nawet okazji zobaczyć jak wyglądają. Rumi i Sir przyszli na świat 14 czerwca 2017 roku. O ich narodzinach dowiedzieliśmy się dopiero miesiąc później. Obwieszczeniu dobrej nowiny towarzyszyła sesja zdjęciowa Beyoncé z bliźniętami. Wszyscy zachwycali się piękną fotografią gwiazdy w towarzystwie maluchów. Pierwsze zdjęcie bliźniąt Beyoncé i Jaya Z zostało wystylizowane w sposób podobny do sesji zdjęciowej, którą zaprezentowała artystka, gdy ogłosiła ciążę.

Poniższe zdjęcie to druga oficjalna fotografia bliźniąt. Podobni do rodziców? 

Beyonce, bliźnięta Rumi i Sir
Fot. Beyonce.com

Beyonce z bliźniakami, Sir i Rumi
Fot. Instagram @beyonce

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.