Beyonce, Jay-Z
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO!

Beyoncé i Jay Z rozwodzą się? Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów!

A przecież niedawno odnowili przysięgę małżeńską...

Olga Figaszewska 13 lutego 2019 13:55
Beyonce, Jay-Z
Fot. East News

Jak każde małżeństwo przeżywali wzloty i upadki. Z kryzysów zawsze wychodzili obronną ręką. W ubiegłym roku Beyoncé i Jay Z odnowili przysięgę małżeńską. W ten sposób uczcili swoją dziesiątą rocznicę ślubu! A teraz zagraniczne media rozpisują się o kryzysie. Podobno Beyoncé i Jay Z są zamierzają się rozwieść.

Beyoncé i Jay Z rozstali się?

Zdrady, terapia…  Beyoncé i Jay Z długo walczyli o ten związek. Od wielu lat uchodzą za jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających par show-biznesu. Małżeństwo wychowuje wspólnie trójkę dzieci. W styczniu 2012 roku urodziła Blue Ivy, która dziś ma siedem lat, a w czerwcu 2017 roku na świecie pojawiły się bliźniaki, Rumi i Sir. Spekulowano nawet, że wkrótce ich rodzina się powiększy.

Niedawno Beyoncé i Jay Z wydali wspólny, oczyszczający album Everything Is Love i koncertowali z całą rodziną po świecie. Ubiegły rok był dla nich wyjątkowy. „Dziękuję Bogu za wszystko w moim życiu. Nie mogę się doczekać, by dalej uczyć się z przeszłości, żyć teraźniejszością i kierować ku przyszłości. Kocham was”, pisała wokalistka w dniu swoich urodzin.

Portal MTO News  dotarł do przełomowych informacji. Okazuje się, że utwory My Body, Politica czy Miss Melanin wokalistka zarejestrowała w Amerykańskim Stowarzyszeniu Kompozytorów i Wydawców pod panieńskim nazwiskiem - Knowles. Po ślubie nigdy jej się to nie zdarzało. Czy para potajemnie wzięła rozwód?!

Fani nie dopuszczają do siebie myśli, że związek Beyoncé i Jaya Z przeszedł do historii chociaż plotki o rozwodzie pojawiają się od kilku lat. Rzecznik prasowy pary wciąż nie wypowiedział się w tej sprawie. Mamy nadzieję, że to kolejne spekulacje. 

Beyonce i Jay-Z sprawili, że paryski Luwr odwiedziła rekordowa liczba turystów
Fot. Instagram

Beyoncé, Beyonce Knowles, Jay Z
Fot. Instagram @beyonce

Beyonce i Jay-Z sprawili, że paryski Luwr odwiedziła rekordowa liczba turystów
Fot. fragment teledysku Apeshit

 

TAGI #Beyoncé #Jay Z

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.