Beyonce, Jay-Z
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO!

Beyoncé i Jay Z rozwodzą się? Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów!

A przecież niedawno odnowili przysięgę małżeńską...

Olga Figaszewska 13 lutego 2019 13:55
Beyonce, Jay-Z
Fot. East News

Jak każde małżeństwo przeżywali wzloty i upadki. Z kryzysów zawsze wychodzili obronną ręką. W ubiegłym roku Beyoncé i Jay Z odnowili przysięgę małżeńską. W ten sposób uczcili swoją dziesiątą rocznicę ślubu! A teraz zagraniczne media rozpisują się o kryzysie. Podobno Beyoncé i Jay Z są zamierzają się rozwieść.

Beyoncé i Jay Z rozstali się?

Zdrady, terapia…  Beyoncé i Jay Z długo walczyli o ten związek. Od wielu lat uchodzą za jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających par show-biznesu. Małżeństwo wychowuje wspólnie trójkę dzieci. W styczniu 2012 roku urodziła Blue Ivy, która dziś ma siedem lat, a w czerwcu 2017 roku na świecie pojawiły się bliźniaki, Rumi i Sir. Spekulowano nawet, że wkrótce ich rodzina się powiększy.

Niedawno Beyoncé i Jay Z wydali wspólny, oczyszczający album Everything Is Love i koncertowali z całą rodziną po świecie. Ubiegły rok był dla nich wyjątkowy. „Dziękuję Bogu za wszystko w moim życiu. Nie mogę się doczekać, by dalej uczyć się z przeszłości, żyć teraźniejszością i kierować ku przyszłości. Kocham was”, pisała wokalistka w dniu swoich urodzin.

Portal MTO News  dotarł do przełomowych informacji. Okazuje się, że utwory My Body, Politica czy Miss Melanin wokalistka zarejestrowała w Amerykańskim Stowarzyszeniu Kompozytorów i Wydawców pod panieńskim nazwiskiem - Knowles. Po ślubie nigdy jej się to nie zdarzało. Czy para potajemnie wzięła rozwód?!

Fani nie dopuszczają do siebie myśli, że związek Beyoncé i Jaya Z przeszedł do historii chociaż plotki o rozwodzie pojawiają się od kilku lat. Rzecznik prasowy pary wciąż nie wypowiedział się w tej sprawie. Mamy nadzieję, że to kolejne spekulacje. 

Beyonce i Jay-Z sprawili, że paryski Luwr odwiedziła rekordowa liczba turystów
Fot. Instagram

Beyoncé, Beyonce Knowles, Jay Z
Fot. Instagram @beyonce

Beyonce i Jay-Z sprawili, że paryski Luwr odwiedziła rekordowa liczba turystów
Fot. fragment teledysku Apeshit

 

TAGI #Beyoncé #Jay Z

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?