O TYM SIĘ MÓWI

Wpadła na genialny pomysł, jak zemścić się na mężu, który ją porzucił, bo była… gruba!

Musisz to zobaczyć!

Olga Figaszewska 24 sierpnia 2018 19:58

O tej metamorfozie usłyszał już cały świat. Internauci są poruszeni jej historią. Betsy Ayala po urodzeniu córeczki ważyła 119 kilogramów. Mąż ją zdradzał, namawiał do jedzenia, a potem szydził z jej wyglądu i porzucił... 

Historia Betsy Ayali

36-letnia Betsy Ayala pochodzi z Teksasu i jak mówi dopiero niedawno rozpoczęła nowe życie! W 2013 urodziła córkę. Po porodzie ważyła 119 kilogramów. Dla męża nie była wystarczająco atrakcyjna, chociaż zapewniał ją, że jej wygląd zupełnie mu nie przeszkadza. Namawiał ją wręcz do jedzenia. Kobieta żyła w przekonaniu, mąż ją kocha i akceptuje. Rzeczywistość okazała się brutalna.

Wyszło na jaw, że mąż ma romans z koleżanką z pracy. Betsy dotarła do wiadomości, w których wyśmiewali się z jej postury. „Byłam z nim 17 lat i praktycznie poświęciłam życie naszemu związkowi i jemu. Byłam rozbita”, mówiła w wywiadzie. Jej świat rozpadł się na małe kawałki. Ważyła 119 kilogramów i miała pod opieką sześciomiesięczne dziecko.  

Niesamowita przemiana

Mąż ją porzucił, a ona zaczęła walczyć o siebie samą. Wyznaczyła konkretny cel - chciała schudnąć. Opracowała posiłki. Przede wszystkim zrezygnowała ze słodyczy i słonych przekąsek. Jadła często, ale były to małe porcje. W tym czasie ogromnym wsparciem była dla niej siostra. To za jej namową zaczęła wychodzić do ludzi. Początkowo zaczęła trenować zumbę, potem przyszedł czas na siłownie i bieganie. Udało się! Z miesiąca na miesiąc chudła coraz bardziej, a to motywowało ja do dalszej pracy nad sylwetką. Po trzech latach ważyła 73 kilogramów, a obecnie 66 kilogramów!

Tak naprawdę, odchodząc były mąż zrobił jej przysługę. Ayala podkreśla, że teraz jest zupełnie inną osobą zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. „Teraz myślę, że to, co się stało, było potrzebne, bo inaczej tkwiłabym w tamtym życiu wiecznie. (…) Jestem szczęśliwa, pewna siebie i podchodzę do wszystkiego pozytywni”, dodaje.

Sama Ayala ma nadzieję, że stanie się inspiracją dla kobiet, które znalazły się w podobnej sytuacji!

Zobacz jej spektakularną przemianę! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.