Bernie Ecclestone
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

89-letni Bernie Ecclestone zostanie ojcem! To czwarte dziecko byłego szefa Formuły 1

„Ktoś będzie przy niej, kiedy ja opuszczę ten świat”

Ksenia Krasko 3 kwietnia 2020 15:05
Bernie Ecclestone
Fot. Getty Images

Jak informują zachodnie media, 89-letni Bernie Ecclestone i jego 44-letnia żona Fabiana Flosi zostaną rodzicami! Były szef Formuły 1 nie kryje radości, że po raz czwarty zostanie ojcem.

Bernie Ecclestone ojcem w wieku 89 lat

„Tak, poród zaplanowany jest na lato. Mam nadzieję, że szybko nauczy się grać w tryktrak [rodzaj gry planszowej – przyp. red]!”, skomentował doniesienia mediów sam Bernie Ecclestone. „Bardzo się cieszę, za siebie i moją żonę. Fabiana czekała na to przez kilka lat. I cieszę się, że ktoś będzie przy niej, kiedy ja opuszczę ten świat”, wyznał w rozmowie z dziennikiem Daily Mail.

Dodał, że nie rozumie, dlaczego ta wiadomość kogoś zaskakuje i zażartował, że po opuszczeniu Formuły 1 miał dużo czasu „na robienie rzeczy nie związanych z pracą”.

Z powodu pandemii koronawirusa, małżonkowie izolują się teraz na swojej farmie w pobliżu São Paulo. „Chcę tylko, żeby z Fabianą wszystko było w porządku, nawet jeśli izolacja potrwa dłużej. Na szczęście, praca na farmie nigdy się nie kończy. Fabiana dba również o własną plantację kawy”, powiedział Ecclestone. Jego żona przyznała, że najważniejsze jest, aby dziecko urodziło się zdrowe.

To czwarte dziecko Berniego Ecclestone’a, ale pierwszy syn. Były szef Formuły 1 ma trzy córki z dwóch poprzednich małżeństw – 65-letnią Deborah, 35-letnią Tamarę i 31-letnią Petrę. Ma również piątkę wnuków i jednego prawnuka. 

Bernie Ecclestone
Fot. Getty Images

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.