Bernie Ecclestone
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

89-letni Bernie Ecclestone zostanie ojcem! To czwarte dziecko byłego szefa Formuły 1

„Ktoś będzie przy niej, kiedy ja opuszczę ten świat”

Ksenia Krasko 3 kwietnia 2020 15:05
Bernie Ecclestone
Fot. Getty Images

Jak informują zachodnie media, 89-letni Bernie Ecclestone i jego 44-letnia żona Fabiana Flosi zostaną rodzicami! Były szef Formuły 1 nie kryje radości, że po raz czwarty zostanie ojcem.

Bernie Ecclestone ojcem w wieku 89 lat

„Tak, poród zaplanowany jest na lato. Mam nadzieję, że szybko nauczy się grać w tryktrak [rodzaj gry planszowej – przyp. red]!”, skomentował doniesienia mediów sam Bernie Ecclestone. „Bardzo się cieszę, za siebie i moją żonę. Fabiana czekała na to przez kilka lat. I cieszę się, że ktoś będzie przy niej, kiedy ja opuszczę ten świat”, wyznał w rozmowie z dziennikiem Daily Mail.

Dodał, że nie rozumie, dlaczego ta wiadomość kogoś zaskakuje i zażartował, że po opuszczeniu Formuły 1 miał dużo czasu „na robienie rzeczy nie związanych z pracą”.

Z powodu pandemii koronawirusa, małżonkowie izolują się teraz na swojej farmie w pobliżu São Paulo. „Chcę tylko, żeby z Fabianą wszystko było w porządku, nawet jeśli izolacja potrwa dłużej. Na szczęście, praca na farmie nigdy się nie kończy. Fabiana dba również o własną plantację kawy”, powiedział Ecclestone. Jego żona przyznała, że najważniejsze jest, aby dziecko urodziło się zdrowe.

To czwarte dziecko Berniego Ecclestone’a, ale pierwszy syn. Były szef Formuły 1 ma trzy córki z dwóch poprzednich małżeństw – 65-letnią Deborah, 35-letnią Tamarę i 31-letnią Petrę. Ma również piątkę wnuków i jednego prawnuka. 

Bernie Ecclestone
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.