Ben Affleck
Fot. LF / Splash News/EAST NEWS
O NIM JEST GŁOŚNO

Ben Affleck jest w złym stanie. Aktor znów trafił na odwyk!

Od wielu lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu

Olga Figaszewska 23 sierpnia 2018 19:56
Ben Affleck
Fot. LF / Splash News/EAST NEWS

Rok temu przyznał się do uzależnienia od alkoholu. Wówczas otrzymał ogromne wsparcie od fanów, których poruszył jego apel umieszczony na Facebooku. Aktor przekonywał, że z sukcesem zakończył terapię. Dziś Ben Affleck znów znalazł się na życiowym zakręcie...

Ben Affleck trafił na odwyk

„To coś, z czym zmagałem się w przeszłości i nadal będę się konfrontować. Chcę żyć pełnią życia i być najlepszym ojcem, jakim mogę być. Chcę, żeby moje dzieci wiedziały, że sięganie po pomoc, gdy ta jest potrzebna, nie jest powodem do wstydu, a może być źródłem siły dla wszystkich tych, którzy boją się zrobić pierwszy krok”, pisał rok temu. Jednak koszmar powrócił.

Ben Affleck po raz trzeci trafił na odwyk. Aktor może jednak liczyć na wsparcie rodziny i  przyjaciół. Największym oparciem są dla niego żona i dzieci. 22 lipca Jennifer Garner osobiście odwiozła go do kliniki. Przekonała go, że potrzebuje pomocy i koniecznie powinien wrócić na terapię. To krok w kierunku wyzdrowienia. Według Daily Mail, Ben Affleck znajduje się w ośrodku leczenia uzależnień The Canyon w Malibu. Jest w bardzo złym stanie, o czym świadczą najnowsze zdjęcia.

Historia uzależnień Bena Afflecka

To nie pierwszy raz, kiedy Ben Affleck zwrócił się po pomoc w walce z uzależnieniem. 17 lat temu aktor był na 30-dniowym odwyku. Po raz pierwszy przyznał się do alkoholizmu w 1998 roku, gdy w jednym z wywiadów powiedział, że „nie pije już alkoholu”. Niestety, wtedy aktor nie poradził sobie z uzależnieniem.

W 2005 roku Ben Affleck poślubił Jennifer Garner. Para ma trójkę dzieci: 12-letnią Violet Anne, 8-letnią Seraphinę Rose i 5-letniego syna, Samuela. Para ogłosiła separację pod koniec czerwca 2015 roku, która trwa do dzisiaj. Media za oceanem od lat pisały o problemach aktora z alkoholem, a także o kolejnych romansach, w tym z opiekunką do dzieci. 

Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Ben Affleck jest w złym stanie.

Ben Affleck
Fot. SplashNews.com/SPLASH NEWS/EAST NEWS

Ben Affleck
Fot. SplashNews.com/SPLASH NEWS/EAST NEWS

Ben Affleck, Jennifer Garner, wspólne wakacje po rozwodzie
Fot. Ons

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.