Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli drugi ślub. Zobaczcie jak wyglądali

Pojawiło się wiele znanych osób

Karol Sowa 22 sierpnia 2022 09:16
Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

W sobotę Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz drugi złożyli przysięgę małżeńską. Tym razem ceremonia odbyła się w obecności rodziny oraz znajomych z branży. Przypomnijmy, że jest to już piąty raz, kiedy ulubienica słuchaczy stanęła przed ołtarzem.  

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli drugi ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck to kolejna hollywoodzka para, która zorganizowała dwa śluby. Po kilku tygodniach od skromnej ceremonii w Las Vegas postanowili zrobić zupełnie coś innego. Ich impreza kosztowała około 9 milionów dolarów. Wszystko odbyło się w posiadłości aktora w stanie Georgia.  

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak: „Sama przechodziłam przez in vitro dwukrotnie”

Jennifer Lopez, Ben Affleck
Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na weselu nie pojawiła się była żona Bena Afflecka, czyli Jennifer Garner. Mimo dobrych stosunków ze swoim byłym partnerem nie dała rady przylecieć do Georgii ze względu na swoje zobowiązania zawodowe. Tak samo było z bratem pana młodego, Casey'm Affleckiem. On nie mógł przybyć, ponieważ miał rodzicielskie obowiązki. 

Młoda para mogła być zadowolona, ponieważ pojawiło się bardzo dużo osób, które były im bliskie. Poza rodziną na ceremonię przybyli: Matt Damon, reżyser Kevin Smith, Jane Fonda, Renee Zellweger czy Jimmy Kimmel.  

Podczas uroczystości Jennifer Lopez miała na sobie przepiękną białą suknię couture od Ralpha Laurena. Warto dodać, że wszyscy goście również byli ubrani na biało. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Edward Miszczak i Anny Cieślak obchodzą pierwszą rocznicę ślubu

Jennifer Lopez, Ben Affleck, festiwal w Wenecji, 10.09.2021 rok
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images/Alessandra Benedetti - Corbis/Corbis via Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.