Victoria Beckham, David Beckham
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

David i Victoria Beckhamowie podjęli ważną decyzję!

Chodzi o dzieci

Olga Figaszewska 2 grudnia 2019 12:45
Victoria Beckham, David Beckham
Fot. East News

Victoria i David Beckhamowie są jedną z najpopularniejszych i najbardziej  lubianych par zagranicznego show-biznesu. Tworzą zgrane małżeństwo pd pona 20-stu lat! Doczekali się czwórki wspaniałych dzieci. Ze swoimi fanami dzielą się ważnymi wydarzeniami z prywatnego życia. Dlatego tym razem ogłosili, że lada chwila czeka ich ważna uroczystość - chrzest dwójki dzieci.

Chrzest dzieci Beckhamów

Brytyjskiemu dziennikowi udało się ustalić, że David i Victoria Beckhamowie postanowili ochrzcić dwójkę swoich pociech: 8-letnią Harper i 14-letniego Cruza. Przygotowują się do wielkiego wydarzenia, które ma nastąpić w Święta Bożego Narodzenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Thanksgiving to all those celebrating today 🇺🇸 Kisses from us all xxx

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

„Wychodzą z założenia, że święta to idealny czas na przyjęcie z okazji chrzcin. Drinki będą lały się strumieniami, szefowie podadzą wspaniałe jedzenie i będą widowiskowe fajerwerki. Naprawdę uwielbiają takie rodzinne uroczystości i są bardzo dumni ze swoich pociech”, zdradziła w rozmowie z dziennikarzami osoba z otoczenia rodziny.

Jak podaje The Sun rodzicami chrzestnymi pociech gwiazdorskiej pary ma zostać Eva Longoria i Guy Ritchie. Wszystko wskazuje na to, e nie będzie to typowa uroczystość, bowiem David i Victoria narzucili gościom specjalny dress code.

Z pewnością zdjęciami podzielą się w sieci ze swoimi obserwatorami. 

Rodzina Beckhamów, David Beckham, Victoria Beckham, Romeo Beckham, Cruz Beckham, Harper Beckham, Brooklyn Beckham
Fot. Instagram @davidbeckham

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.