Beata Wiater z Ich Troje
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Gwiazda Ich Troje miała groźny wypadek! Pokazała drastyczne zdjęcia

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia!

Rafał Kowalski 1 sierpnia 2018 15:14
Beata Wiater z Ich Troje
Fot. East News

Była gitarzystka zespołu Ich Troje, Beata Wiater miała groźny wypadek. Dokładnie 10 dni temu artystka jechała na rowerze, gdy nagle wjechał w nią samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w miejscowości Chechły na Podkarpaciu. Kierujący pojazdem nie zatrzymał się na miejscu zajścia. Celebrytka szuka go więc na własną rękę...

Beata Wiater o swoim wypadku

29 lipca gitarzystka opublikowała na swoim Facebooku post, w którym opisała swój stan. „Dokładnie tydzień temu o tej porze leżałam na poboczu drogi nieprzytomna z bólu... Pamiętam całkiem sporo szczegółów. Z każdym dniem coraz więcej. Dziękuję za porady, za wsparcie, za dobre chęci, słowa od was wszystkich. Proszę czekać cierpliwie na moją odpowiedź czy reakcje, bo odpisuje wtedy, kiedy się lepiej czuję”, napisała Wiater i pokazała zdjęcia z pierwszych dni po wypadku.

Artystka szuka sprawcy zdarzenia. Za pomoc oferuje nagrodę pieniężną. Każdy, kto cokolwiek wie na temat sprawy może zgłaszać się bezpośrednio do poszkodowanej lub na komendę policji w Ropczycach. Musimy przyznać, że zdjęcia zrobione po zderzeniu z autem wyglądają naprawdę przerażająco.

Mamy nadzieję, że stan Pani Beaty z dnia na dzień poprawia się. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i sprawiedliwego rozwiązania sprawy.  

Beata Wiater
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.