Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz
O NIEJ SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz wróciła już do domu. Jaki jest jej stan?

VIVA! 13 czerwca 2017 12:15
Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz

Problemy zdrowotne Beaty Tyszkiewicz bardzo zaniepokoiły jej fanów. Szczególnie, gdy w weekend dotarły do nas informacje, że aktorka ponownie trafiła do szpitala.

Jaki jest stan Beaty Tyszkiewicz?

Teraz wiemy, że sytuacja została opanowana i Beata Tyszkiewicz jest już w domu. Pierwszego czerwca wszystkich zasmuciła wiadomość, że Beata Tyszkiewicz przeszła zawał serca i przebywa w szpitalu. Na szczęście miał on łagodny przebieg i udało się uniknąć komplikacji. W szpitalu aktorka przeszła zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej i była pod dobrą opieką lekarzy. Nawet wtedy humor jej nie opuszczał, żartowała:

„Tutaj nie palę, bo to nie jest miejsce, które sprzyja palaczom, ale potem kto wie? Może jeszcze razem zapalimy.”

Beata Tyszkiewicz opuściła szpital 6 czerwca, ale 10 znów do niego wróciła z bólami klatki piersiowej. W międzyczasie fotoreporterzy przyłapali ją na paleniu papierosów, czego nie powinna robić przy swoim stanie zdrowia. W swoim stylu skomentowała to jednak:

„To prywatna sprawa palaczy”.

Zobacz także: "Mężczyzna nie musi mi otwierać drzwi" - mówi prawdziwa dama, Beata Tyszkiewicz. Kultowe zdjęcia!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?