Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz
O NIEJ SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz wróciła już do domu. Jaki jest jej stan?

VIVA! 13 czerwca 2017 12:15
Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz

Problemy zdrowotne Beaty Tyszkiewicz bardzo zaniepokoiły jej fanów. Szczególnie, gdy w weekend dotarły do nas informacje, że aktorka ponownie trafiła do szpitala.

Jaki jest stan Beaty Tyszkiewicz?

Teraz wiemy, że sytuacja została opanowana i Beata Tyszkiewicz jest już w domu. Pierwszego czerwca wszystkich zasmuciła wiadomość, że Beata Tyszkiewicz przeszła zawał serca i przebywa w szpitalu. Na szczęście miał on łagodny przebieg i udało się uniknąć komplikacji. W szpitalu aktorka przeszła zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej i była pod dobrą opieką lekarzy. Nawet wtedy humor jej nie opuszczał, żartowała:

„Tutaj nie palę, bo to nie jest miejsce, które sprzyja palaczom, ale potem kto wie? Może jeszcze razem zapalimy.”

Beata Tyszkiewicz opuściła szpital 6 czerwca, ale 10 znów do niego wróciła z bólami klatki piersiowej. W międzyczasie fotoreporterzy przyłapali ją na paleniu papierosów, czego nie powinna robić przy swoim stanie zdrowia. W swoim stylu skomentowała to jednak:

„To prywatna sprawa palaczy”.

Zobacz także: "Mężczyzna nie musi mi otwierać drzwi" - mówi prawdziwa dama, Beata Tyszkiewicz. Kultowe zdjęcia!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.