Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI!

Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala. W jakim stanie jest aktorka?

Gabriela Czernecka 4 października 2017 11:15
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala! 79-letnia aktorka już od jakiegoś czasu ma kłopoty ze zdrowiem. Zaczęły się one na początku tego roku. W czerwcu Tyszkiewicz przeszła zawał serca. Teraz znów została przewieziona do szpitala. Co się dzieje z gwiazdą? 

 

Polecamy: TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz skomentowała swój stan zdrowia: „Szpital to nie jest miejsce, które sprzyja palaczom”

 

Jaki jest stan zdrowia Beaty Tyszkiewicz?

 

Jak informuje „Fakt”, Beata Tyszkiewicz znów trafiła do szpitala. Aktorka już od jakiegoś czasu ma problemy ze zdrowiem, ale w wywiadach, by nie martwić swoich fanów gorliwie zapewniała, że wszystko jest w porządku. Niestety, aktorka znów się źle poczuła i trafiła do szpitala. Stan zdrowia Tyszkiewicz zmartwił jej zagorzałych fanów. Jak faktycznie czuje się aktorka?

 

Najnowsze doniesienia o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz postanowiła skomentować jej córka, Karolina Wajda. Dziewczyna ma nadzieję, że mama szybko wróci do  zdrowia. „Mama słabo się poczuła, ale nie ma jakiejś groźnej sytuacji. W tym wieku tak się zdarza. Zważywszy na wcześniejsze kłopoty z sercem, dmuchamy na zimne”, powiedziała w rozmowie z dziennikarzem „Faktu”. 

 

Przypomnijmy, że problemy ze zdrowiem Beaty Tyszkiewicz zaczęły się na początku tego roku. W czerwcu  79-letnia gwiazda przeszła zawał serca. Na szczęście miał on wówczas łagodny przebieg i udało się uniknąć komplikacji. W szpitalu aktorka przeszła zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej i była pod dobrą opieką lekarzy. Nawet wtedy humor jej nie opuszczał, żartowała:„Tutaj nie palę, bo to nie jest miejsce, które sprzyja palaczom, ale potem kto wie? Może jeszcze razem zapalimy.” 

 

Beacie Tyszkiewicz życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

 	Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz

Zobacz także: "Mężczyzna nie musi mi otwierać drzwi" - mówi prawdziwa dama, Beata Tyszkiewicz. Kultowe zdjęcia!

 

 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.