Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Beata Tyszkiewicz rzuciła palenie! Jak gwiazda czuje się po długim pobycie w szpitalu?

Konrad Szczęsny 21 czerwca 2017 18:30
Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz

Beata Tyszkiewicz na początku tego miesiąca trafiła do szpitala po zawale. Tam przeszła zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. Po jakimś czasie opuściła placówkę, jednak 4 dni później ponownie trafiła do niej 
z powodu bólu w klatce piersiowej. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Jak czuje się aktorka? Tylko nam udało się dowiedzieć, że po przezwyciężeniu problemów zdrowotnych... rzuciła palenie!

 

Polecamy też: TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz skomentowała swój stan zdrowia: „Szpital to nie jest miejsce, które sprzyja palaczom”

 

Beata Tyszkiewicz rzuciła palenie

 

W rozmowie z Krystyną Pytlakowską Beata Tyszkiewicz potwierdziła, że rzucenie palenia nie było łatwe, ale konieczne. Aktorka siada teraz często „na szczycie Mount Everestu”, czyli na swoim balkonie w al. Przyjaciół i wygrzewa się na słońcu. Stara się nie myśleć o papierosach, nie chce żadnych erzaców, czyli fifiek, które ograniczają ciała smoliste, bo „jak rzucać to rzucać”. A ma silny charakter i zapewne wytrwa
w tym postanowieniu. „Tobie też to radzę, bo Ciebie również to czeka, więc jak się spotkamy to ci dokładnie opowiem, jak to jest”, powiedziała Krystynie Pytlakowskiej. Najważniejsze, że czuje się już dobrze. Oczywiście pierwsze jej pytanie, zanim dziennikarka zdążyła zadać swoje, brzmiało: „a jak Ty się czujesz”? Ta odparła: „To teraz już tylko będziemy rozmawiać o zdrowiu?”. Jak zatem widać, gwieździe dopisuje poczucie humoru!

 

Beata Tyszkiewicz po wyjściu ze szpitala na salonach

 

Przypomnijmy, że Beata Tyszkiewicz pojawiła się wczoraj na salonach po raz pierwszy od wyjścia ze szpitala. Aktorka wzięła udział w wydarzeniu związanym z prezentacją nowości marki Sisley. 

 

#królowa #beatatyszkiewicz #kocham #pressday #sisley @sisleyparispolska ❤️💕 #uPaniBeatywszystkodobrze 😍👍🏼

Post udostępniony przez Ewa Wojciechowska (@ewawojciechowskapl)

 

Polecamy też: TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz znów trafiła do szpitala!

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.