Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/LAF AM
o niej się mówi

Beata Tyszkiewicz rezygnuje z aktorstwa! Dlaczego? 

Woli zająć się czymś innym...

Monika Katarzyna Krupska 4 sierpnia 2018 11:00
Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/LAF AM

W ubiegłym roku Beata Tyszkiewicz miała poważne problemy zdrowotne! Nestorka polskiego kina i telewizji przeszła zawał serca, jednak jej rokowania z dnia na dzień się poprawiały. Aktorka, którą przez ponad 60 lat mogliśmy oglądać na scenie nie zdecydowała się na powrót do zawodu. Dziennikowi Fakt zdradziła, dlaczego.

Beata Tyszkiewicz rezygnuje z aktorstwa 

Beata Tyszkiewicz za kilka dni będzie świętować swoje 80. urodziny! Aktorka po ostatnich problemach ze zdrowiem postanowiła zwolnić trochę tempo i obecnie chce wypoczywać w domu. „Ja się w życiu nagrałam. Dajcie mi odpocząć”, mówi tabloidowi legendarna aktorka. Dodaje, że teraz jej życie jest „nudne i monotonne”. „Nic się w nim spektakularnego nie dzieje. Jestem już nudną starszą panią”, stwierdza.

Zapytana o swój powrót do grania Beata Tyszkiewicz mówi, że nie ma tego w planach. „Nie ma tu o czym mówić. Teraz są upały i to mi zajmuje głowę”, komentuje. I dodaje, że to nieeleganckie, aby mówić o rolach, które odrzuciła, więc nie zdradzi, jakie propozycje otrzymała. 

Beacie Tyszkiewicz życzymy w takim razie udanego odpoczynku.  

Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz

 	Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.