Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/LAF AM
o niej się mówi

Beata Tyszkiewicz rezygnuje z aktorstwa! Dlaczego? 

Woli zająć się czymś innym...

Monika Katarzyna Krupska 4 sierpnia 2018 11:00
Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/LAF AM

W ubiegłym roku Beata Tyszkiewicz miała poważne problemy zdrowotne! Nestorka polskiego kina i telewizji przeszła zawał serca, jednak jej rokowania z dnia na dzień się poprawiały. Aktorka, którą przez ponad 60 lat mogliśmy oglądać na scenie nie zdecydowała się na powrót do zawodu. Dziennikowi Fakt zdradziła, dlaczego.

Beata Tyszkiewicz rezygnuje z aktorstwa 

Beata Tyszkiewicz za kilka dni będzie świętować swoje 80. urodziny! Aktorka po ostatnich problemach ze zdrowiem postanowiła zwolnić trochę tempo i obecnie chce wypoczywać w domu. „Ja się w życiu nagrałam. Dajcie mi odpocząć”, mówi tabloidowi legendarna aktorka. Dodaje, że teraz jej życie jest „nudne i monotonne”. „Nic się w nim spektakularnego nie dzieje. Jestem już nudną starszą panią”, stwierdza.

Zapytana o swój powrót do grania Beata Tyszkiewicz mówi, że nie ma tego w planach. „Nie ma tu o czym mówić. Teraz są upały i to mi zajmuje głowę”, komentuje. I dodaje, że to nieeleganckie, aby mówić o rolach, które odrzuciła, więc nie zdradzi, jakie propozycje otrzymała. 

Beacie Tyszkiewicz życzymy w takim razie udanego odpoczynku.  

Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz

 	Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.