o niej się mówi

Beata Tyszkiewicz rezygnuje z aktorstwa! Dlaczego? 

Woli zająć się czymś innym...

Monika Katarzyna Krupska 4 sierpnia 2018 11:00
Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/LAF AM

W ubiegłym roku Beata Tyszkiewicz miała poważne problemy zdrowotne! Nestorka polskiego kina i telewizji przeszła zawał serca, jednak jej rokowania z dnia na dzień się poprawiały. Aktorka, którą przez ponad 60 lat mogliśmy oglądać na scenie nie zdecydowała się na powrót do zawodu. Dziennikowi Fakt zdradziła, dlaczego.

Beata Tyszkiewicz rezygnuje z aktorstwa 

Beata Tyszkiewicz za kilka dni będzie świętować swoje 80. urodziny! Aktorka po ostatnich problemach ze zdrowiem postanowiła zwolnić trochę tempo i obecnie chce wypoczywać w domu. „Ja się w życiu nagrałam. Dajcie mi odpocząć”, mówi tabloidowi legendarna aktorka. Dodaje, że teraz jej życie jest „nudne i monotonne”. „Nic się w nim spektakularnego nie dzieje. Jestem już nudną starszą panią”, stwierdza.

Zapytana o swój powrót do grania Beata Tyszkiewicz mówi, że nie ma tego w planach. „Nie ma tu o czym mówić. Teraz są upały i to mi zajmuje głowę”, komentuje. I dodaje, że to nieeleganckie, aby mówić o rolach, które odrzuciła, więc nie zdradzi, jakie propozycje otrzymała. 

Beacie Tyszkiewicz życzymy w takim razie udanego odpoczynku.  

Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz

 	Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!