Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Beata Tyszkiewicz zniknie z „Tańca z gwiazdami”? Słowa aktorki nie pozostawiają wątpliwości

Konrad Szczęsny 18 października 2017 13:00
Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Beata Tyszkiewicz odejdzie z „Tańca z gwiazdami” przez problemy zdrowotne? Takie informacje obiegły dzisiaj media. Tylko nam aktorka zdradziła, jaka jest prawda. – Bardzo dobrze znam Ninę Terentiew, na pewno by mi o tym powiedziała – zapewniła nas gwiazda.

Zobacz też: TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz znów trafiła do szpitala!

oraz: Beata Tyszkiewicz odejdzie z „Tańca z gwiazdami”? Słowa aktorki nie pozostawiają żadnych wątpliwości

Beata Tyszkiewicz o odejściu z „Tańca z gwiazdami”

Jeden z tygodników twierdzi, że produkcja „Tańca z gwiazdami” i dyrektor programowa Polsatu podjęli w ostatnim czasie decyzję, że wiosną na szklanym ekranie nie zobaczymy Beaty Tyszkiewicz w roli jurorki show. Ile w tych doniesieniach jest prawdy? Aktorka odniosła się do sensacyjnych spekulacji z właściwym sobie humorem i dystansem! 

Nie ma czego tutaj komentować, jest jeszcze za wcześnie na takie rozmowy. Bardzo dobrze znam Ninę Terentiew, na pewno by mi o tym powiedziała, gdyby miała takie plany. To jakaś kaczka, wygląda to na temat zastępczy. Tu naprawdę nie ma o czym pisać. Nie mam czego dementować, bo to po prostu niepoważne – mówiła w rozmowie z nami wzburzona Beata Tyszkiewicz.

Zobacz też: TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz wróciła już do domu. Jaki jest jej stan?

Beata Tyszkiewicz o swoim stanie zdrowia i pobycie w szpitalu

Zapytaliśmy także aktorkę, jak się czuje w związku z ostatnimi doniesieniami dotyczącymi jej stanu zdrowia. Beata Tyszkiewicz potwierdziła, że czuje się dobrze i zdradziła, jakie problemy sprawiają jej ciągłe informacje, które pojawiają się na jej temat na łamach mediów.

Czuję się dobrze, po prostu każdy może mieć gorszy dzień lub jakiś zabieg w szpitalu. W ostatnim czasie, nawet gdy idę do sklepu, ludzie pytają mnie: „A to Pani nie w szpitalu? Bo wszystkie gazety o tym piszą”. Więc co ja mam powiedzieć? To jest niepoważne, naprawdę, być może nie mieli po prostu o czym pisać – zakończyła rozmowę aktorka.

Wszystko wskazuje zatem na to, że już wiosną zobaczymy Beatę Tyszkiewicz na antenie Polsatu w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”!

Zobacz także: „Macierzyństwo to jak ciężka, przewlekła choroba”. Beata Tyszkiewicz w magazynie „Uroda Życia”

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.