Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Z OSTATNIEJ CHWILI: Beata Tyszkiewicz miała zawał! W jakim jest stanie?

Olga Figaszewska 1 czerwca 2017 20:15
Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Dotarły do nas bardzo przykre informacje. Beata Tyszkiewicz miała zawał. Aktorka we wtorek trafiła z bólami w klatce piersiowej do jednego z warszawskich szpitali. Jaki jest jej stan?

 

Jak czuje się Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz po trafieniu do szpitala przeszła zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. Na szczęście obyło się bez komplikacji. Choroba miał łagodną formę. Obecnie przy pani Beacie czuwa córka, Karolina Wajda.

 

Pracownicy szpitala nie zostali upoważnieni do udzielania informacji o stanie zdrowia pacjentki. Wiadomo jednak, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo i wkrótce opuści placówkę. Aktorka pozostaje pod opieką najlepszych specjalistów.

 

„Wszystko jak najlepiej. Po weekendzie w domu. Serdeczności”, mówi Beata Tyszkiewicz w rozmowie z Super Expressem.

 

Jeszcze kilka dni temu Beata Tyszkiewicz pozostawała w świetnej formie. Nic nie wskazywało na pogorszenie się jej stanu zdrowia. Okazuje się, że to choroba była powodem nieobecności wielkiej damy polskiego kina na uroczystości pogrzebowej Zbigniewa Wodeckiego.

 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Zobacz też: "Mężczyzna nie musi mi otwierać drzwi" - mówi prawdziwa dama, Beata Tyszkiewicz. Kultowe zdjęcia!

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.