Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Z OSTATNIEJ CHWILI: Beata Tyszkiewicz miała zawał! W jakim jest stanie?

Olga Figaszewska 1 czerwca 2017 20:15
Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Dotarły do nas bardzo przykre informacje. Beata Tyszkiewicz miała zawał. Aktorka we wtorek trafiła z bólami w klatce piersiowej do jednego z warszawskich szpitali. Jaki jest jej stan?

 

Jak czuje się Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz po trafieniu do szpitala przeszła zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. Na szczęście obyło się bez komplikacji. Choroba miał łagodną formę. Obecnie przy pani Beacie czuwa córka, Karolina Wajda.

 

Pracownicy szpitala nie zostali upoważnieni do udzielania informacji o stanie zdrowia pacjentki. Wiadomo jednak, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo i wkrótce opuści placówkę. Aktorka pozostaje pod opieką najlepszych specjalistów.

 

„Wszystko jak najlepiej. Po weekendzie w domu. Serdeczności”, mówi Beata Tyszkiewicz w rozmowie z Super Expressem.

 

Jeszcze kilka dni temu Beata Tyszkiewicz pozostawała w świetnej formie. Nic nie wskazywało na pogorszenie się jej stanu zdrowia. Okazuje się, że to choroba była powodem nieobecności wielkiej damy polskiego kina na uroczystości pogrzebowej Zbigniewa Wodeckiego.

 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Zobacz też: "Mężczyzna nie musi mi otwierać drzwi" - mówi prawdziwa dama, Beata Tyszkiewicz. Kultowe zdjęcia!

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!