Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz
TYLKO U NAS

TYLKO U NAS! Beata Tyszkiewicz odejdzie z „Tańca z gwiazdami’’? Sprawdza Krystyna Pytlakowska!

Damian Duda 24 stycznia 2018 18:30
Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz

 

O Beacie Tyszkiewicz znowu mówi cała Polska! A wszystko za sprawą doniesień, jakoby aktorka, która od kilkunastu edycji oceniała uczestników „Tańca z gwiazda’’, ma pożegnać się z show. Gwiazda nie komentuje sprawy, a prasa kolorowa rozpisuje się na temat problemów zdrowotnych Beaty Tyszkiewicz. Dziennikarka VIVY!, Krystyna Pytlakowska, sprawdziła, jakie są powody podjętej przez aktorkę decyzji. I czy uwielbiana aktorka rozważa powrót do tanecznego show? Sprawdź!

 

Zobacz też: „Ma klasę i charyzmę. I przede wszystkim też jest damą!’’. Grażyna Szapołowska zastąpi Beatę Tyszkiewicz w „Tańcu z gwiazdami’’?

Beata Tyszkiewicz odchodzi z „Tańca z gwiazdami’’?

Niestety, wszystko na to wskazuje. Jednak Krystyna Pytlakowska postanowiła sprawdzić u źródła, jaka jest prawda!

 

Nie chce udzielać wywiadów. Wycofała się z życia publicznego. Kiedy zapytałam ją, czy doniesienia, które pojawiają się w mediach, są prawdziwe, powiedziała, że odchodzi. Nie wyklucza jednak powrotu w jesiennej edycji, kiedy lepiej się poczuje. W tym czasie woli pobyć sama. Jak sądzę, chce przemyśleć swoje życie i napisać nową książkę. W końcu »Taniec z gwiazdami« to mordercza praca. Kiedy zapytałam Grażynę Szapołowską, co sądzi na temat pomysłu powierzenia jej roli jurora, odpowiedziała: »Beata Tyszkiewicz jest nie do zastąpienia«’’, relacjonuje Pytlakowska. 

 

Redakcja VIVY! życzy Beacie Tyszkiewicz dużo zdrowia! 

 

Beata Tyszkiewicz, Viva! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Beata Tyszkiewicz, Viva! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Zobacz też: Beata Tyszkiewicz odejdzie z „Tańca z gwiazdami”? Słowa aktorki nie pozostawiają żadnych wątpliwości

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.