Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla ogłosiła zaręczyny

Kim jest ukochany dziennikarki?

Olga Figaszewska 14 sierpnia 2020 08:37
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Beata Tadla kilka miesięcy temu rozstała się z byłym partnerem. „Czasem nawet trzeba się trochę pomartwić, pozwolić sobie. Ale potem poprawić koronę i śmigać do przodu”, pisała na swoim Instagramie w odzewie na komentarze zatroskanych fanów. Wszystko wskazuje na to, że dziennikarka odnalazła nową miłość i właśnie poinformowała o swoich zaręczynach!

Beata Tadla zaręczona

Od pewnego czasu w mediach pojawiały się plotki, że Beata Tadla znów jest zakochana. Dziennikarka nie komentowała tych rewelacji. Jednak w czwartek, 13 sierpnia Beata Tadla za pośrednictwem Facebooka poinformowała wszystkich o wspaniałym wydarzeniu. Zmieniła status związku na „Zaręczona”.

Tym samym potwierdziła, że jej serce jest zajęte. ,,Matko!!!! To nie było dzisiaj tylko w piątek, ale dopiero zauważyłam, że zmiana statusu się nie dokonała... Dziękuję za gratulacje! Jest cudownie❤️💍", wyznała w komentarzach. 

O wybranku dziennikarki nic nie wiadomo. Beata Tadla po doświadczeniach zachowuje jak najwięcej prywatności.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.