Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla ogłosiła zaręczyny

Kim jest ukochany dziennikarki?

Olga Figaszewska 14 sierpnia 2020 08:37
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Beata Tadla kilka miesięcy temu rozstała się z byłym partnerem. „Czasem nawet trzeba się trochę pomartwić, pozwolić sobie. Ale potem poprawić koronę i śmigać do przodu”, pisała na swoim Instagramie w odzewie na komentarze zatroskanych fanów. Wszystko wskazuje na to, że dziennikarka odnalazła nową miłość i właśnie poinformowała o swoich zaręczynach!

Beata Tadla zaręczona

Od pewnego czasu w mediach pojawiały się plotki, że Beata Tadla znów jest zakochana. Dziennikarka nie komentowała tych rewelacji. Jednak w czwartek, 13 sierpnia Beata Tadla za pośrednictwem Facebooka poinformowała wszystkich o wspaniałym wydarzeniu. Zmieniła status związku na „Zaręczona”.

Tym samym potwierdziła, że jej serce jest zajęte. ,,Matko!!!! To nie było dzisiaj tylko w piątek, ale dopiero zauważyłam, że zmiana statusu się nie dokonała... Dziękuję za gratulacje! Jest cudownie❤️💍", wyznała w komentarzach. 

O wybranku dziennikarki nic nie wiadomo. Beata Tadla po doświadczeniach zachowuje jak najwięcej prywatności.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.