Beata Pawlikowska i Danny Murdock, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
Z OSTATNIEJ CHWILI

Beata Pawlikowska zaręczyła się z ukochanym! Pokazała pierścionek

Zobacz pełną czułości fotografię podróżniczki z partnerem

Konrad Szczęsny 5 stycznia 2020 18:11
Beata Pawlikowska i Danny Murdock, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

To wielka radość dla 54-letniej dziennikarki! Po trzech latach związku Beata Pawlikowska zaręczyła się z ukochanym, Amerykaninem Dannym Murdockiem. Nowiną podzieliła się za pośrednictwem profilu na Instagramie, publikując pełną czułości fotografię. Widzimy na niej także pierścionek w pełnej okazałości!

Beata Pawlikowska i Danny Murdock zaręczyli się

Podróżniczka nie ukrywa targających nią emocji i euforii. Co ciekawe, zapytała fanów czy sądzą, że przyjęła pierścionek, jednak hasztagi pod fotografią nie pozostawiają co do tego wątpliwości.

„Szafir, bo jest niebieski jak nasze oczy, jak niebo i ocean. Brylanty, bo mają w sobie światło. Ale tak naprawdę to my mamy światło w sobie 😊 Czy myślicie, że powiedziałam 'Tak'? 😊 #takczynie#dobrepytanie #zaręczeni #cozadzień#BeataPawlikowska #DannyMurdock”, podkreśliła Beata Pawlikowska.

To o tyle ciekawe, że jeszcze niedawno zapewniała, że nie zamierza formalizować swojego związku...

Kim jest Danny Murdock, partner Beaty Pawlikowskiej? Historia miłości

Poznali się trzy lata temu w dżungli, w dawnym mieście Majów w Belize w Ameryce Środkowej. To dla niej przeprowadził się do Polski – podjęli zresztą tę decyzję dosyć szybko.

„Wszystko ułożyło się idealnie. Może dlatego, że każde z nas przez pewien czas żyło samotnie, więc wiemy, czym jest wolność, i oboje potrzebujemy przestrzeni. Szanujemy się wzajemnie. To bardzo pomaga w codziennym życiu”, zwierzała się Romanowi Praszyńskiemu w wywiadzie dla „VIVY!” podróżniczka.

Danny Murdock, jak twierdzi dziennikarka, okazał się jedyną osobą, która zna na pamięć wszystkie piosenki Beatlesów, podobnie jak ona. Wiele także podróżował, więc mieli mnóstwo czasu, by wymieniać się wspomnieniami. Szybko połączyła ich nić porozumienia, wiedzieli, że ta więź jest wyjątkowa. Jak podkreślił amerykański prawnik, Polka jest miłością jego życia.

„Odpowiedź brzmi „tak”, ale… Ale szalenie chcę być z nią dzisiaj. Czy ją kocham? Absolutnie i bezwarunkowo. Czy potrzebne mi są przysięgi, żeby to udowodnić? Nie. Czy pan próbuje mnie zmusić, żebym się teraz oświadczył?”, śmiał się w rozmowie z nami Danny Murdock.

Jeszcze w czerwcu 2019 roku Beata Pawlikowska deklarowała jednak, że... nie weźmie ślubu! Wiele osób przyjęło to ze zdziwieniem i zaskoczeniem. Jak tłumaczyła swoją decyzję sama zainteresowana?

„Kilka lat temu kupiłam sobie pierścionek i wzięłam ślub sama ze sobą. To mój najważniejszy związek, nie czuję więc potrzeby, żeby formalizować związek z drugim człowiekiem”, twierdziła dziennikarka.

Jak jednak widać, zmieniła zdanie... 

Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego!  

Beata Pawlikowska i Danny Murdock w sesji dla VIVY!, kwiecień 2018:

Beata Pawlikowska i Danny Murdock, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.