Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Kozidrak zachwyca figurą! Jednym zdjęciem w bikini wywołała furorę wśród fanów

Gwiazda odpoczywa na luksusowym jachcie...

Rafał Kowalski 5 sierpnia 2019 14:29
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Jeszcze w styczniu kusiła swoimi wdziękami na zdjęciach z Singapuru, a już pół roku później wypoczywa nad polskim morzem. Mowa o Beacie Kozidrak, która kilka dni temu postanowiła wybrać się na krótki urlop. Piosenkarka trafiła na piękną pogodę, dzięki której mogła opalać się na jachcie. Pamiątkowe zdjęcie opublikowane na Instagramie wywołało lawinę komplementów.

Beata Kozidrak na wakacjach – zdjęcie w bikini

59-letnia piosenkarka wybrała na wakacyjny cel jeden z polskich, nadmorskich kurortów. Ale fotografia z urlopu, którą Beata Kozidrak podzieliła się z fanami i tak wygląda bardzo luksusowo. Wszystko dzięki jachtowi, na którym wypoczywa gwiazda – obrazek iście światowy! „Mam słabość do polskiego morza <3 Zawsze z przyjemnością tu wracam, aby odpocząć”, napisała na Instagramie liderka Bajmu i pozdrowiła wszystkich z Sopotu.

Na załączonym zdjęciu w stroju kąpielowym, Beata Kozidrak wygląda naprawdę doskonale. Nie umknęło to też jej wielbicielom. „Afrodyta”, Wyglądasz fantastycznie”, „Pozazdrościć figury”, „o jeżu szumiący! JAKA CZEKOLADKA <3 zazdroszczę”, to tylko niektóre komplementy, które znaleźliśmy pod wakacyjną fotografią.

Na co dzień Beata Kozidrak zachwyca nas swoją figurą na scenie, ale wersja plażowa też jest godna pozazdroszczenia. Jak gwiazda dba o siebie? To dość proste. „Chodzę do SPA, uprawiam sport, poddaję się masażom. Jednak najlepszym sposobem jest dobry sen. […] Regularnie chodzę do kosmetyczki, na masaże. Ale to też jest powiązane z odżywianiem, trzeba się wsłuchać w to, co mówi nasz organizm. Na scenie spalam dużo kalorii, ale szanuję swoje ciało. Unikam rzeczy smażonych. Do fast foodów mnie też nie ciągnie”, wyjawiła liderka Bajmu kilka lat temu w magazynie Show. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

Beata Kozidrak w koszuli i szortach czerń i biel
Fot. Michał Pańszczyk

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.