Beata Kozidrak, Magda Mołek, jamnik
Fot. Michał Pańszczyk, East News
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Kozidrak oburzona pytaniem Magdy Mołek! Prezenterka zachowała się nietaktownie?

Damian Duda 20 grudnia 2017 16:00
Beata Kozidrak, Magda Mołek, jamnik
Fot. Michał Pańszczyk, East News

 

Magda Mołek zachowała się nietaktowanie? Można odnieść takie wrażenie, kiedy zobaczymy minę Beaty Kozidrak. To kolejna sytuacja, kiedy gwiazda, z którą rozmawia dziennikarka, jest zaskoczona jej pytaniami. 

 

Zobacz też: Magda Mołek zakpiła z Małgorzaty Rozenek-Majdan: „Czy następna książka będzie o tym, jak zaplanować rozwód?”. Riposta prezenterki zachwyciła internautów!

Beata Kozidrak oburzona pytaniem Magdy Mołek

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli gośćmi weekendowego wydania programu „Dzień Dobry TVN’’. Niestety, gwiazda nie będzie najlepiej wspominać tego wywiadu. Magda Mołek pytała się artystki oraz jej byłego męża, jaka obecnie wyglądają ich relacje.  „Występujecie w charakterze gwiazda-menedżer?’’, dopytywała gospodyni programu. „Gwiazda, menedżer, założyciele zespołu Bajm’’, zripostowała Beata Kozidrak. Prezenterka nie ustępowała. „Przyjaciele?’’, spytała się Mołek. Mimo potwierdzenia ze strony gwiazdy, w studiu zapanowała specyficzna atmosfera. Dziennikarka nie dawała swoimim gościom za wygraną. „Małżeństwo już nie?’’, drążyła prezenterka. „Niestety, już nie’’, skwitował były mąż Beaty Kozidrak. W pewnym momencie Magda Mołek zrezygnowała z pytania byłych małżonków o ich obecne relacje. „Ale wiele lat życia razem i pracy na scenie powoduje, że możecie spokojnie na tej kanapie usiąść razem i porozmawiać o tym, co nas czeka. Nie będziemy rozmawiać o tym, co było’’, podkreśliła dziennikarka. 

Konflikt Magdy Mołek i Małgorzaty Rozenek-Majdan

Ponad dwa lata temu w trakcie wywiadu Magda Mołek zadała Małgorzacie niewygodne pytanie o wiek gwiazdy. Na odpowiedź, że jest młodsza od prowadzącej, prezenterka odpowiedziała ze zdziwieniem: „To niesamowite”. Małgorzata Rozenek-Majdan zarzuciła jej złośliwość i chęć upokorzenia.

 

Magda Mołek, Viva! październik 2007
Fot. Piotr Porembsky/METALUNA

 

Beata Kozidrak, Magda Mołek, jamnik
Fot. East News

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.