O TYM JEST GŁOŚNO

Beata Kozidrak była molestowana przez znanego muzyka!

Gwiazda Bajmu szczerze o traumie z przeszłości

Konrad Szczęsny 29 sierpnia 2018 16:44
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK

Choć za oceanem akcja #metoo odbiła się szerokim echem i spowodowała, że całe Hollywood zatrzęsło się w posadach, w Polsce temat molestowania seksualnego wciąż jest marginalizowany, szczególnie jeśli chodzi o show-biznes. Jedynie dwie osoby zdecydowały się przełamać zmowę milczenia: Edyta Górniak, która przyznała, że „doświadczyła molestowania od ludzi, którzy nadal funkcjonują w polskim show-biznesie”. „Dzięki Bogu potrafiłam się ochronić i do niczego poważniejszego nie doszło. Co prawda czasem musiałam uciekać po ciemnych ulicach w mieście, którego nie znałam. Jest to bardzo upokarzające”, wyjaśniła. O przykrych wspomnień związanych z nadużyciami ze strony znanego muzyka opowiedziała również Beata Kozidrak.

Beata Kozidrak padła ofiarą molestowania z rąk znanego muzyka

Wydarzenie miało miejsce w Londynie, gdzie zespół Bajm przebywał z koncertami. Na szczęście z pomocą  przyszedł Beacie Kozidrak jej ówczesny mąż, Andrzej Pietras.

„Pewien bardzo znany muzyk przekroczył wobec mnie dopuszczalne granice. Mój mąż natychmiast stanął w mojej obronie. Nie nagłaśniałam tego, choć to może błąd...”, zwierzyła się w jednym z wywiadów artystka.

Wydarzenie to odcisnęło piętno na życiu diwy. Wdzięczność w stosunku do byłego męża jest na tyle duża, że gwiazda nie wyobraża sobie, by ktokolwiek inny miał z nią zawodowo współpracować, ponieważ to przy Andrzeju Pietrasie czuje się najbardziej bezpieczna.

„Trauma pozostała, a ona cały czas bardzo potrzebuje kogoś, kto bez względu na wszystko gotów jest stanąć w jej obronie”, mówi informator tygodnika Rewia

Podobno właśnie dlatego po okresie rozstania na polu zawodowym Beata Kozidrak zdecydowała się ponownie podjąć współpracę z były mężem  

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak sprzedaje luksusową willę pod Lublinem
Fot. Michał Pańszczyk

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!