Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK
O TYM JEST GŁOŚNO

Beata Kozidrak była molestowana przez znanego muzyka!

Gwiazda Bajmu szczerze o traumie z przeszłości

Konrad Szczęsny 29 sierpnia 2018 16:44
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK

Choć za oceanem akcja #metoo odbiła się szerokim echem i spowodowała, że całe Hollywood zatrzęsło się w posadach, w Polsce temat molestowania seksualnego wciąż jest marginalizowany, szczególnie jeśli chodzi o show-biznes. Jedynie dwie osoby zdecydowały się przełamać zmowę milczenia: Edyta Górniak, która przyznała, że „doświadczyła molestowania od ludzi, którzy nadal funkcjonują w polskim show-biznesie”. „Dzięki Bogu potrafiłam się ochronić i do niczego poważniejszego nie doszło. Co prawda czasem musiałam uciekać po ciemnych ulicach w mieście, którego nie znałam. Jest to bardzo upokarzające”, wyjaśniła. O przykrych wspomnień związanych z nadużyciami ze strony znanego muzyka opowiedziała również Beata Kozidrak.

Beata Kozidrak padła ofiarą molestowania z rąk znanego muzyka

Wydarzenie miało miejsce w Londynie, gdzie zespół Bajm przebywał z koncertami. Na szczęście z pomocą  przyszedł Beacie Kozidrak jej ówczesny mąż, Andrzej Pietras.

„Pewien bardzo znany muzyk przekroczył wobec mnie dopuszczalne granice. Mój mąż natychmiast stanął w mojej obronie. Nie nagłaśniałam tego, choć to może błąd...”, zwierzyła się w jednym z wywiadów artystka.

Wydarzenie to odcisnęło piętno na życiu diwy. Wdzięczność w stosunku do byłego męża jest na tyle duża, że gwiazda nie wyobraża sobie, by ktokolwiek inny miał z nią zawodowo współpracować, ponieważ to przy Andrzeju Pietrasie czuje się najbardziej bezpieczna.

„Trauma pozostała, a ona cały czas bardzo potrzebuje kogoś, kto bez względu na wszystko gotów jest stanąć w jej obronie”, mówi informator tygodnika Rewia

Podobno właśnie dlatego po okresie rozstania na polu zawodowym Beata Kozidrak zdecydowała się ponownie podjąć współpracę z były mężem  

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak sprzedaje luksusową willę pod Lublinem
Fot. Michał Pańszczyk

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?