TYLKO U NAS!

Basia Kurdej-Szatan wyznaczyła termin powrotu do pracy. Pomogli jej producenci serialu...

Co z jej rolą w „M jak miłość”?

Rafał Kowalski 9 sierpnia 2020 11:03

Gdy Basia Kurdej-Szatan została mamą Hani, sama brała udział w programie X Factor. Zdjęcia do show sprawiły, że młoda mama już po miesiącu od narodzin córki zaczęła intensywnie pracować. Teraz plan gwiazdy jest zupełnie inny…

Barbara Kurdej-Szatan o priorytetach po narodzinach syna

Tylko tygodnie dzielą Basię Kurdej-Szatan i jej męża Rafała od powitania na świecie synka. Chłopiec otrzymał już imię Henryk. Aktorka zrobiła wszystko, by pobyć z dzieckiem w domu odpowiednio długo. „Rzeczywiście po pierwszym porodzie wróciłam do pracy szybko, bo już po miesiącu. Teraz chciałabym, żeby to wyglądało spokojniej. Ale też na pojedynczych planach, które będą trwały kilka godzin, będę się pojawiać. Ale nie codziennie. Czy to stanie się szybko? Trudno powiedzieć”, wytłumaczyła nam przed kamerą ulubienica publiczności.

Wielbiciele bohaterki, którą Basia gra w kultowym już serialu TVP też nie muszę się martwić. Wątek Joasi na pewno powróci na ekrany. To tylko kwestia czasu… „W M jak miłość mam przerwę i taką możliwość dała mi produkcja. Umówiliśmy się, że wrócę na plan kiedy będę gotowa. Jesteśmy w kontakcie”, zdradziła VIVIE.pl aktorka. „Z kolei jeśli chodzi o spektakle to też mogłam je sobie zaplanować po swojemu, bo rozpisujemy swoją obecność zawsze na pół roku do przodu”, dodała.

Czekamy na kolejne ciekawe role gwiazdy! Ale na razie życzymy wiele spokoju i miłości. 

Barbara Kurdej-Szatan, Viva! 15/2020 okładka
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.