Bartosz Węglarczyk
Fot. Instagram @bartekweglarczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Bartosz Węglarczyk przeszedł poważną operację! „Ból rządzi moim mózgiem”

Dziennikarz niewyobrażalnie cierpi

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2018 12:04
Bartosz Węglarczyk
Fot. Instagram @bartekweglarczyk

Ten tydzień to dla niego istny koszmar. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Bartosz Węglarczyk poinformował, że przeszedł dwie poważne operacje laryngologiczne, które uniemożliwiają mu normalne funkcjonowanie. Nie wiadomo, ile potrwa taki stan rzeczy, ale z relacji dziennikarza wynika, że sytuacja jest poważna. „Ból rządzi moim mózgiem”, zwierzył się.

Bartosz Węglarczyk przeszedł dwie operacje. Jaki jest jego stan zdrowia?

Prezenter Dzień Dobry TVN zaznaczył, że zabiegi miały być mało skomplikowane, zaś czas rekonwalescencji krótki. Niestety, prawda okazała się dużo bardziej brutalna.

„Jeśli kiedykolwiek lekarz wam powie: - Zróbmy od razu i zabieg przegrody nosowej, i zabieg na gardle, bo to w sumie trochę poboli przez kilka dni, ale będzie od razu po sprawie... to uciekajcie!”, zaapelował Bartosz Węglarczyk.

Następnie ze szczegółami opisał, co mu dolega i jak potworne skutki miały z pozoru niewinne zabiegi.

„Od sześciu dni śpię po 2-3 godziny, ból rządzi moim mózgiem. Zaczynam mieć zwidy, a boli mnie już wszystko włącznie z włosami. Rany gościa, o 2.30 w nocy zacząłem czytać historię zagłady Indian, bo był to jedyny temat odpowiadający mojemu nastrojowi, ale przerywam co chwila, bo mi literki ze zmęczenia skaczą. 

Jem od kilkudziesięciu godzin tylko serki, a i tak jedzenie boli. Nadrabiam filmy, ale zasypiam co kilka minut. Marzy mi się coś ciepłego, ale nie wolno. Zjadłbym kawałek chleba, ale chyba by mnie zabił. Na szczęście John Travolta właśnie kogoś zastrzelił w metrze, więc mogę się pocieszać, że inni mają gorzej...”, wyznał gorzko dziennikarz.

Bartosz Węglarczyk o operacji i swoim stanie zdrowia

W tych trudnych chwilach może on jednak liczyć na wsparcie ukochanej, Karoliny Werner, która stara się jak może, by złagodzić cierpienie Bartosza Węglarczyka.

„PS. K pojechała po naleśniki z serem, to sobie chociaż na nie popatrzę”, podkreślił.

I mimo że ból jest nie do zniesienia, dziennikarz i tak ma do swojego lekarza 100% zaufanie.

„PSPS. Mój lekarz był the best i jakby co, to i tak walę do Niego jak w dym”, zakończył wpis.

Trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót dziennikarza do pełni sił!  

Bartosz Węglarczyk potwornie cierpi po operacji przegrody nosowej i gardła
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.