Jak dziś wygląda?

Olga Figaszewska 16 lutego 2019 18:01

Bartosz Opania zmienił się do poznania… Aktor pojawił się niedawno na premierze spektaklu Telewizja kłamie w Teatrze Palladium i wzbudził ogromne zainteresowanie swoją metamorfozą.

Bartosz Opania: jak dziś wygląda?

Bartosz Opania przez lata zaliczany do grona najprzystojniejszych aktorów polskiego show-biznesu. Rzadko pojawia się na salonach, dlatego podczas jednego z oficjalnych wystąpień artysta zaskoczył wszystkich fanów swoją przemianą. Bartosz Opania nieco się zaokrąglił i wyraźnie posiwiał. 

Natomiast przede wszystkim naszą uwagę powinny przyciągać jego zawodowe osiągnięcia. Aktor cieszy się ogromną sympatią telewidzów dzięki roli doktora Latoszka w serialu Na dobre i na złe. Na swoim koncie posiada wiele ról filmowych i teatralnych. A ostatnim występem w spektaklu Telewizja kłamie zebrał świetne recenzje! 

1/5
Bartosz Opania, 2006
Copyright @TRICOLORS/East News
1/5

Bartosz Opania , 2006 rok

2/5
Bartosz Opania, 2008
Copyright @Bartosz KRUPA/East News
2/5

Bartosz Opania, 2008 rok

3/5
Bartosz Opania, 2015
Copyright @JACEK DOMINSKI/REPORTER
3/5

Bartosz Opania, 2015 rok

4/5
Bartosz Opania, metamorfoza
Copyright @Tomasz Urbanek/East News
4/5

Bartosz Opania, 2019

5/5
Bartosz Opania
Copyright @Krzysztof Opaliński/Purple Talents
5/5

Bartosz Opania w sesji VIVY!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.