O NIM JEST GŁOŚNO

Bartosz Opania przeszedł spektakularną metamorfozę!

Jak dziś wygląda?

Olga Figaszewska 16 lutego 2019 18:01

Bartosz Opania zmienił się do poznania… Aktor pojawił się niedawno na premierze spektaklu Telewizja kłamie w Teatrze Palladium i wzbudził ogromne zainteresowanie swoją metamorfozą.

Bartosz Opania: jak dziś wygląda?

Bartosz Opania przez lata zaliczany do grona najprzystojniejszych aktorów polskiego show-biznesu. Rzadko pojawia się na salonach, dlatego podczas jednego z oficjalnych wystąpień artysta zaskoczył wszystkich fanów swoją przemianą. Bartosz Opania nieco się zaokrąglił i wyraźnie posiwiał. 

Natomiast przede wszystkim naszą uwagę powinny przyciągać jego zawodowe osiągnięcia. Aktor cieszy się ogromną sympatią telewidzów dzięki roli doktora Latoszka w serialu Na dobre i na złe. Na swoim koncie posiada wiele ról filmowych i teatralnych. A ostatnim występem w spektaklu Telewizja kłamie zebrał świetne recenzje! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.