O NIM JEST GŁOŚNO

Bartosz Opania przeszedł spektakularną metamorfozę!

Jak dziś wygląda?

Olga Figaszewska 16 lutego 2019 18:01

Bartosz Opania zmienił się do poznania… Aktor pojawił się niedawno na premierze spektaklu Telewizja kłamie w Teatrze Palladium i wzbudził ogromne zainteresowanie swoją metamorfozą.

Bartosz Opania: jak dziś wygląda?

Bartosz Opania przez lata zaliczany do grona najprzystojniejszych aktorów polskiego show-biznesu. Rzadko pojawia się na salonach, dlatego podczas jednego z oficjalnych wystąpień artysta zaskoczył wszystkich fanów swoją przemianą. Bartosz Opania nieco się zaokrąglił i wyraźnie posiwiał. 

Natomiast przede wszystkim naszą uwagę powinny przyciągać jego zawodowe osiągnięcia. Aktor cieszy się ogromną sympatią telewidzów dzięki roli doktora Latoszka w serialu Na dobre i na złe. Na swoim koncie posiada wiele ról filmowych i teatralnych. A ostatnim występem w spektaklu Telewizja kłamie zebrał świetne recenzje! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.