Jak dziś wygląda?

Olga Figaszewska 16 lutego 2019 18:01

Bartosz Opania zmienił się do poznania… Aktor pojawił się niedawno na premierze spektaklu Telewizja kłamie w Teatrze Palladium i wzbudził ogromne zainteresowanie swoją metamorfozą.

Bartosz Opania: jak dziś wygląda?

Bartosz Opania przez lata zaliczany do grona najprzystojniejszych aktorów polskiego show-biznesu. Rzadko pojawia się na salonach, dlatego podczas jednego z oficjalnych wystąpień artysta zaskoczył wszystkich fanów swoją przemianą. Bartosz Opania nieco się zaokrąglił i wyraźnie posiwiał. 

Natomiast przede wszystkim naszą uwagę powinny przyciągać jego zawodowe osiągnięcia. Aktor cieszy się ogromną sympatią telewidzów dzięki roli doktora Latoszka w serialu Na dobre i na złe. Na swoim koncie posiada wiele ról filmowych i teatralnych. A ostatnim występem w spektaklu Telewizja kłamie zebrał świetne recenzje! 

1/5
Bartosz Opania, 2006
Copyright @TRICOLORS/East News
1/5

Bartosz Opania , 2006 rok

2/5
Bartosz Opania, 2008
Copyright @Bartosz KRUPA/East News
2/5

Bartosz Opania, 2008 rok

3/5
Bartosz Opania, 2015
Copyright @JACEK DOMINSKI/REPORTER
3/5

Bartosz Opania, 2015 rok

4/5
Bartosz Opania, metamorfoza
Copyright @Tomasz Urbanek/East News
4/5

Bartosz Opania, 2019

5/5
Bartosz Opania
Copyright @Krzysztof Opaliński/Purple Talents
5/5

Bartosz Opania w sesji VIVY!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.