Z ŻYCIA GWIAZD

Bartek Królik na uroczych zdjęciach z chorą córeczką

Mała Jagódka skończyła niedawno roczek!

VIVA! 15 sierpnia 2018 08:57

W lipcu ubiegłego roku Bartek Królik zamieścił na Instagramie zdjęcie z Jagódką i poinformował, że córeczka urodziła się z zespołem Downa. Wpisem zachęcił wszystkich do wspierania osób dotkniętych tą chorobą oraz do częstszego mówienia o niej. Jego słowa wzruszyły internautów, którzy zasypali go pozytywnymi komentarzami. Zaskoczył fanów czułością i szacunkiem z jakimi wyrażał się o swoim dziecku. Muzyk z niezwykłą wrażliwością opisuje swoje relacje z córeczką. Niedawno Jagódka skończyła roczek!

Córeczka Bartka Królika skończyła roczek 

Mała Jagódka niedawno skończyła roczek. Córka Bartka Królika przyszła na świat 7 lipca 2017 roku. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców, a jej rozczulające zdjęcia często pojawiają się na Instagramie taty. Jedno z nich muzyk opatrzył podpisem: „NASZA KRÓLOWA 🐱 ”.

Bartek Królik o córeczce z zespołem Downa 

Na co dzień Bartek Królik współpracuje z Agnieszką Chylińską oraz Natalią Kukulską. Jednak rodzina jest dla niego najważniejsza. Prywatnie jest ojcem czteroletniej Kaliny i rocznej Jagody, które wychowuje wraz z żoną, Karoliną. „Kolejny raz w swojej „człowieczej karierze” będę się mierzył z życiem. Zarówno z problemami zdrowotnymi mojego dziecka, jak i z tymi „zewnętrznymi”, socjalnymi, z którymi ludzie z zespołem Downa cały czas się borykają ze względu na ciągły niedostatek akceptacji ze strony społeczeństwa”, mówił o córeczce w wywiadzie dla wp.pl. „Dla mnie na tym polega prawdziwe życie, że wychodzi mu się naprzeciw. Na tym polega też prawdziwa miłość. Jest to przeciwieństwo „chowania głowy w piasek”, dodał. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.