Bartek Królik z córkami
Fot. Instagram @bartekkrolik
O NIM SIĘ MÓWI!

Najważniejsze kobiety w życiu Bartka Królika? „Moje śnieżynki”, Kalinka i Jagódka. Zobaczcie wzruszające zdjęcie córeczek muzyka!

Sylwia Olech 9 grudnia 2017 08:55
Bartek Królik z córkami
Fot. Instagram @bartekkrolik

 

Choć to nie jest łatwy rok dla Bartka Królika, 38-letni muzyk nie poddaje się! Wie, co w życiu jest dla niego najważniejsze…   

 

Polecamy także: TYLKO U NAS Monika Zamachowska po raz pierwszy o chorobie syna: „Mam wyrzuty sumienia z powodu inności Tomka”

 

Rodzina jest najważniejsza!

Ci, którzy go znają Bartka Królika lepiej wiedzą, że to niezwykle rodzinny i ciepły facet, a jednocześnie zdolny i profesjonalny muzyk. Był jednym z założycieli zespołu „Sistars”, teraz współpracuje m.in. z Natalią Kukulską i Agnieszką Chylińską.

 

Ale tak naprawdę dla Bartka najważniejsza jest rodzina! Żona Karolina i dwie córeczki: trzyletnia Kalina i pięciomiesięczna Jagódka. Dziewczynki to oczko w głowie tatusia. Muzyk opublikował właśnie na Instagramie urocze zdjęcie córeczek, które podpisał: „Moje śnieżynki”. Trudno się nie wzruszyć, zwłaszcza, gdy zna się historię małej Jagódki…

 

 

MOJE ŚNIEŻYNKI ❄️❄️

Post udostępniony przez Bartek Królik (@bartekkrolik)

 

Zobacz także: Żona wiceministra Jakiego o wychowaniu dziecka z zespołem Downa: „Mowa o aborcji nami wstrząsnęła”


Córka Bartka Królika ma zespół Downa

W lipcu tego roku muzyk zamieścił na Instagramie zdjęcie z Jagódką i napisał, że urodziła się z zespołem Downa. Zaskoczył fanów czułością, z jaką wyrażał się o swoim dziecku. Wpisem zachęcił wszystkich do wspierania osób dotkniętych tą chorobą oraz do częstszego mówienia o niej. Fani zachwyceni tym, że gwiazdor podzielił się z nimi tak wzruszającą informacją, zasypali go pozytywnymi komentarzami.

 

Jego postawa poruszyła tysiące internautów. Nie brakowało osób, które gratulowały Bartkowi Królikowi odwagi. „Ciężka sprawa, wiedzieliście, że urodzi się chora?”, pytała jedna z nich. „Szacunek za odwagę!”, podkreślił ktoś inny. Nie zabrakło również gratulacji i chwytających za serce wypowiedzi rodziców dzieci z zespołem Downa.

 

Sam Bartek tak mówił o swojej życiowej sytuacji w rozmowie z wp.pl:

„Kolejny raz w swojej »człowieczej karierze« będę się mierzył z życiem. Zarówno z problemami zdrowotnymi mojego dziecka, jak i z tymi »zewnętrznymi«, socjalnymi, z którymi ludzie z zespołem Downa cały czas się borykają ze względu na ciągły niedostatek akceptacji ze strony społeczeństwa”.


Stwierdził również, że oczywiste było dla niego to, że razem z żoną zaopiekują się Jagódką: Dla mnie na tym polega prawdziwe życie, że wychodzi mu się naprzeciw. Na tym polega też prawdziwa miłość. Jest to przeciwieństwo »chowania głowy w piasek«”.

 

 

KOMPLET

Post udostępniony przez Bartek Królik (@bartekkrolik)

 

Zobacz także: Bartek Królik, twórca Sistars, zamieścił zdjęcie nowo narodzonej córki z zespołem Downa. Internauci nie kryją wzruszenia


Trudny rok dla Bartka Królika

Los zdecydowanie nie oszczędzał go w tym roku… W październiku Bartek podzielił się kolejnym mocnym wpisem na Instagramie i zdjęciem z kliniki neurologii. Okazało się, że 38-letni muzyk przeszedł udar mózgu! „Do pamiętnika: jutro światowy dzień udaru. Ja obchodzę go od kilku dni. Żegnaj kebciu – witaj marchewko. Pozdrawiam was, wrócę silniejszy”, zamieścił komentarz pod zdjęciem.


Fani nie pozostali obojętni na wpis artysty. Pod zdjęciem pojawiło się wiele ciepłych słów pełnych wsparcia.

Ale to nie koniec… Jak się ostatnio okazało, Bartek Królik ma za sobą także operację usunięcia guza przysadki mózgowej. „Trzy tygodnie na różnych oddziałach w szpitalach odmieniły mnie na zawsze”, mówił w rozmowie z „Na żywo”.

Na szczęście, Bartek ma dla kogo żyć! Ukochane dziewczyny są dla niego największym wsparciem.

 

Czytaj także: Bartka Królika, twórcę Sistars, spotkała kolejna tragedia. Muzyk przeszedł poważną operację!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.