Barron Trump, Donald Trump, Melania Trump
Fot. Barron Trump, Donald Trump, Melania Trump
O TYM SIĘ MÓWI

Barron Trump nie zamieszka w Białym Domu, ale w Nowym Yorku nie zostanie sam

Konrad Szczęsny 21 listopada 2016 15:00
Barron Trump, Donald Trump, Melania Trump
Fot. Barron Trump, Donald Trump, Melania Trump

Barron Trump i Melania Trump nie przeprowadzą się do Waszyngtonu w najbliższym czasie! Donald Trump zdecydował się zmienić miejsce zamieszkania na Biały Dom samotnie. Co stoi za tak sensacyjną decyzją polityka i jego rodziny?

 

Polecamy też: „Little Donald”. Kim jest prawdopodobnie najbardziej strzeżone dziecko w Ameryce? Oto Barron Trump

 

To jeden z najgorętszych tematów ostatnich dni. Nie dość, że na początku plotkowano, iż sam Donald Trump może nie zdecydować się na przeprowadzkę do Białego Domu z powodu przywiązania do luksusowego apartamentu w Nowym Yorku, a do Waszyngtonu przemieszczałby się jedynie z powodu ważnych posiedzeń i używałby w tym celu prywatnego samolotu, to teraz okazuje się, że z pewnością w siedzibie prezydentów USA w najbliższym czasie nie ujrzymy ani jego najmłodszego syna Barrona, ani żony Melanii.

 

Wszystko ma związek z edukacją malca. O podjętej wspólnie z rodziną decyzji prezydent-elekt poinformował dziennikarzy na swoim polu golfowym w New Jersey, na którym przeprowadzał rozmowy z potencjalnymi kandydatami na członków prezydenckiej administracji. Trump potwierdził, że póki co będzie w Białym Domu mieszkał sam, zaś jego żona Melania i 10-letni syn Barron wprowadzą się „jak tylko skończy szkołę”. 

 

Polecamy też: O gustach się nie dyskutuje.Trump sprzedaje swój Biały Dom. Czyżby był pewien wyborczego zwycięstwa?

 

Mieszkanie Donalda Trumpa w USA

Przeprowadzka do Białego Domu to dla Donalda Trumpa życiowa rewolucja. Od razu po jego wygranej w wyborach prezydenckich plotkowano, że zamieszka w Waszyngtonie bardzo niechętnie z uwagi na to, że jest niezwykle mocno przywiązany do luksusowego apartamentu w Trump Tower w Nowym Yorku. Nic dziwnego. Mieszkanie to trzykondygnacyjny i luksusowy apartament o wielkości prawie 2800 metrów kwadratowych! Do jego urządzenia został wynajęty włoski architekt Angelo Donghia, który postawił na styl Ludwika XIV - od podłóg do sufitów jest zdobiony marmurem i 24-karatowym złotem. Apartament prezydenta-elekta znajduje się na 58. piętrze wieżowca, a biuro 30 pięter niżej. Jego wartość jest wyceniana na aż... 100 milionów dolarów!

 

Trump Tower to prawdziwa twierdza nowego prezydenta USA. Agencja AP donosi, że od wygranej w wyborach to właśnie tam miliarder spędza większość czasu, co spowodowało znaczne zwiększenie środków bezpieczeństwa: pojawiły się policyjne blokady, punkty kontroli bezpieczeństwa i psy szkolone do wykrywania bomb. 

Szkoła Barrona Trumpa

Barron Trump, nazywany przez matkę Melanię „Little Donald”, uczęszcza do Columbia Grammar & Preparatory School na Manhattanie.

 

Polecamy też: Uchodźców porównują do Skittlesów, polują na Safari. Dzieci Donalda Trumpa szokują tak jak ojciec

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.