O NIEJ JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan zatańczy z Tańcu z gwiazdami!

Jest pierwszą potwierdzoną uczestniczką najnowszej edycji programu

Weronika Kostyra 16 lipca 2019 20:02
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Znamy już pierwszą uczestniczkę nowej edycji programu Taniec z gwiazdami, która rozpocznie się jesienią! Właśnie potwierdzono udział  Barbary Kurdej-Szatan! Nieoficjalnie mówiono o tym, odkąd aktorka odeszła z TVP i rozpoczęła współpracę z telewizją Polsat. Teraz wszystko jest już jasne!

Barbara Kurdej-Szatan w „Tańcu z gwiazdami”

Barbarze Kurdej-Szatan już wcześniej proponowano podobno udział w programie, ale dopiero teraz gwiazda zdecydowała się na to. Wcześniej tłumaczyła, że trudno byłoby jej znaleźć czas na absorbujące treningi. Aktorka ma na swoim koncie występy w musicalach, dlatego może okazać się jedną z faworytek programu. O tym przekonamy się jednak, kiedy poznamy jej konkurentów.

Nie znamy jeszcze pozostałych uczestników nadchodzącej edycji. Plotkowano jedynie o tym, że na ekranie być może zobaczymy Reni Jusis, Monikę Miller, a także Rafała Szatana, czyli męża Barbary Kurdej-Szatan! Czekacie na nową edycję programu? 

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018 n
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.