Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan zatańczy z Tańcu z gwiazdami!

Jest pierwszą potwierdzoną uczestniczką najnowszej edycji programu

Weronika Kostyra 16 lipca 2019 20:02
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Znamy już pierwszą uczestniczkę nowej edycji programu Taniec z gwiazdami, która rozpocznie się jesienią! Właśnie potwierdzono udział  Barbary Kurdej-Szatan! Nieoficjalnie mówiono o tym, odkąd aktorka odeszła z TVP i rozpoczęła współpracę z telewizją Polsat. Teraz wszystko jest już jasne!

Barbara Kurdej-Szatan w „Tańcu z gwiazdami”

Barbarze Kurdej-Szatan już wcześniej proponowano podobno udział w programie, ale dopiero teraz gwiazda zdecydowała się na to. Wcześniej tłumaczyła, że trudno byłoby jej znaleźć czas na absorbujące treningi. Aktorka ma na swoim koncie występy w musicalach, dlatego może okazać się jedną z faworytek programu. O tym przekonamy się jednak, kiedy poznamy jej konkurentów.

Nie znamy jeszcze pozostałych uczestników nadchodzącej edycji. Plotkowano jedynie o tym, że na ekranie być może zobaczymy Reni Jusis, Monikę Miller, a także Rafała Szatana, czyli męża Barbary Kurdej-Szatan! Czekacie na nową edycję programu? 

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018 n
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.