Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan zatańczy z Tańcu z gwiazdami!

Jest pierwszą potwierdzoną uczestniczką najnowszej edycji programu

Weronika Kostyra 16 lipca 2019 20:02
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Znamy już pierwszą uczestniczkę nowej edycji programu Taniec z gwiazdami, która rozpocznie się jesienią! Właśnie potwierdzono udział  Barbary Kurdej-Szatan! Nieoficjalnie mówiono o tym, odkąd aktorka odeszła z TVP i rozpoczęła współpracę z telewizją Polsat. Teraz wszystko jest już jasne!

Barbara Kurdej-Szatan w „Tańcu z gwiazdami”

Barbarze Kurdej-Szatan już wcześniej proponowano podobno udział w programie, ale dopiero teraz gwiazda zdecydowała się na to. Wcześniej tłumaczyła, że trudno byłoby jej znaleźć czas na absorbujące treningi. Aktorka ma na swoim koncie występy w musicalach, dlatego może okazać się jedną z faworytek programu. O tym przekonamy się jednak, kiedy poznamy jej konkurentów.

Nie znamy jeszcze pozostałych uczestników nadchodzącej edycji. Plotkowano jedynie o tym, że na ekranie być może zobaczymy Reni Jusis, Monikę Miller, a także Rafała Szatana, czyli męża Barbary Kurdej-Szatan! Czekacie na nową edycję programu? 

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018 n
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.