Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI!

Barbara Kurdej-Szatan wraca do „M jak Miłość”! Jak potoczą się losy jej bohaterki w serialu?

Gabriela Czernecka 8 listopada 2017 12:00
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Barbara Kurdej-Szatan wraca do „M jak miłość”! Aktorka musiała zrobić sobie chwilową przerwę w serialu ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Teraz jednak powraca na ekrany naszych telewizorów. Czym zaskoczy nas jej bohaterka, Joanna Chodakowska?

 

Polecamy: Barbara Kurdej-Szatan milionerką? „Nie narzekam na zarobki…”

 

Barbara Kurdej-Szatan w „M jak miłość”!

O tym, że Barbara Kurdej-Szatan znika z „M jak miłość” pisaliśmy jakiś czas temu. Aktorka poinformowała, że jej bohaterka, Joanna Chodakowska, na pewien czas zniknie z serialu. Bohaterka przygnębiona śmiercią męża, za namową najbliższych zmienia otoczenie. „Asia na jakiś czas zniknie, z całą rodziną wyruszy na długie wakacje”, tłumaczyła jakiś czas temu Barbara Kurdej-Szatan. Przypomnijmy, że aktorka od czterech lat wciela się w Joannę w „M jak miłość”.

 

Choć jej bohaterka zniknęła z serialu jakiś czas temu, okazuje się, że już niedługo znów ją zobaczymy! „Tak wracam do serialu! Już za parę dni mam zdjęcia na planie, zatem już ponownie będę się pojawiać w nowych odcinkach”, powiedziała w rozmowie z serwisem party.pl. Co spotka jej bohaterkę? „Asia wróci, oczywiście nadal będzie w żałobie. Do końca nie wiem co wymyślili dla mnie scenarzyści ale z pewnością będzie się dużo działo”, mówi. Co ciekawe gwiazda zdradziła także, że w życiu jej bohaterki pojawi się... nowy mężczyzna! Czy zawładnie sercem Joanny? „Brałam udział w castingu, tak pojawi się w moim życiu nowy mężczyzna, zatem będzie to nowy wątek związany z Asią”, mówi Barbara Kurdej-Szatan. 

 

Do dobra wiadomość dla fanów aktorki. Widzowie mają okazję podziwiać ją już na planie serialu „W rytmie serca”, pracuje także na planie „The Voice Kids”. Wciąż możemy też podziwiać ją w reklamach znanej sieci telefonii komórkowej. Teraz dojdzie do tego „M jak miłość”! Nic dziwnego, że aktorka nie narzeka na brak obowiązków!

 

 

 

Polecamy: 17 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek „M jak miłość”. Zobacz, jak zmienili się aktorzy serialu!

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.