Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI!

Barbara Kurdej-Szatan wraca do „M jak Miłość”! Jak potoczą się losy jej bohaterki w serialu?

Gabriela Czernecka 8 listopada 2017 12:00
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Barbara Kurdej-Szatan wraca do „M jak miłość”! Aktorka musiała zrobić sobie chwilową przerwę w serialu ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Teraz jednak powraca na ekrany naszych telewizorów. Czym zaskoczy nas jej bohaterka, Joanna Chodakowska?

 

Polecamy: Barbara Kurdej-Szatan milionerką? „Nie narzekam na zarobki…”

 

Barbara Kurdej-Szatan w „M jak miłość”!

O tym, że Barbara Kurdej-Szatan znika z „M jak miłość” pisaliśmy jakiś czas temu. Aktorka poinformowała, że jej bohaterka, Joanna Chodakowska, na pewien czas zniknie z serialu. Bohaterka przygnębiona śmiercią męża, za namową najbliższych zmienia otoczenie. „Asia na jakiś czas zniknie, z całą rodziną wyruszy na długie wakacje”, tłumaczyła jakiś czas temu Barbara Kurdej-Szatan. Przypomnijmy, że aktorka od czterech lat wciela się w Joannę w „M jak miłość”.

 

Choć jej bohaterka zniknęła z serialu jakiś czas temu, okazuje się, że już niedługo znów ją zobaczymy! „Tak wracam do serialu! Już za parę dni mam zdjęcia na planie, zatem już ponownie będę się pojawiać w nowych odcinkach”, powiedziała w rozmowie z serwisem party.pl. Co spotka jej bohaterkę? „Asia wróci, oczywiście nadal będzie w żałobie. Do końca nie wiem co wymyślili dla mnie scenarzyści ale z pewnością będzie się dużo działo”, mówi. Co ciekawe gwiazda zdradziła także, że w życiu jej bohaterki pojawi się... nowy mężczyzna! Czy zawładnie sercem Joanny? „Brałam udział w castingu, tak pojawi się w moim życiu nowy mężczyzna, zatem będzie to nowy wątek związany z Asią”, mówi Barbara Kurdej-Szatan. 

 

Do dobra wiadomość dla fanów aktorki. Widzowie mają okazję podziwiać ją już na planie serialu „W rytmie serca”, pracuje także na planie „The Voice Kids”. Wciąż możemy też podziwiać ją w reklamach znanej sieci telefonii komórkowej. Teraz dojdzie do tego „M jak miłość”! Nic dziwnego, że aktorka nie narzeka na brak obowiązków!

 

 

 

Polecamy: 17 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek „M jak miłość”. Zobacz, jak zmienili się aktorzy serialu!

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.