Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ SIĘ MÓWI!

Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi żadnego programu w TVP! Dlaczego?

Jest odpowiedź Telewizji Polskiej!

Ksenia Krasko 21 czerwca 2019 15:58
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Chociaż wyglądało na to, że Barbara Kurdej-Szatan jet prawdziwą ulubienicą szefów Telewizji Polskiej, ostatnio jej sytuacja drastycznie się zmieniła. Okazało się, że nie poprowadzi najnowszych edycji słynnych programów The Voice of Poland i The Voice Kids. Jednak to nie wszystko! Stacja zrezygnowała z jej udziału w kolejnym, głośnym show.

Barbara Kurdej-Szatan straciła kolejny program w TVP

Pierwsze doniesienia o kłopotach Barbary Kurdej-Szatan pojawiły się kilka dni temu, kiedy informator dwutygodnika Party ujawnił, że nie poprowadzi obu Voice'ów, oraz że decyzję podjęto ze względu na poglądy polityczne aktorki i jej aktywność w życiu publicznym. „Brała udział w protestach w obronie sądów, wsparła Rafała Trzaskowskiego. Ostatnio wystąpiła na koncercie papieskim, a kilka dni później poparła paradę równości”, twierdzi osoba związana z Telewizją Polską. Portal Plotek skontaktował się wtedy z gwiazdą: „No cóż... to prawda. Nie będzie mnie w Voicach. Obu”, potwierdziła aktorka.

Okazało się, że Kurdej-Szatan nie poprowadzi też kolejnej edycji show Dance, Dance, Dance! Głos w tej sprawie zabrała Telewizja Polska. W krótkim oświadczeniu stwierdzono, że stacja chce zaskoczyć stałych widzów i przyciągnąć zmianami nową widownię. "Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki. Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów, ale także myślimy o ich przyzwyczajeniach. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowych odbiorców oraz przyciąganie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzących", wyjaśnia Centrum Informacji TVP na łamach Super Expressu.

Fani Barbary Kurdej-Szatan mogą więc liczyć jedynie na rozbudowany wątek jej postaci w serialu M jak miłość. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.